ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Sherwin Williams випустила покриття для деревини на рослинній основі

Американська компанія Sherwin Williams випустила покриття на рослинній основі для виробів з деревини. Вона має повну лінійку фарб і олій, які можна застосовувати для дерев’яних меблів, дверцят кухонних шафок, дерев’яних елементів в інтер’єрі, а також екстер’єрних робіт. При цьому зручність і продуктивність в роботі та якість фінішного покриття жодним чином не знижується, в порівнянні з традиційними видами покриттів.

Таким чином, Sherwin Williams має на меті зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище. Адже біологічні промислові покриття суттєво знизять залежність людства від викопних матеріалів і зменшать викиди вуглецю у процесі виробництва фарб. А кінцевого споживача жодним чином не змушуватиме змінювати власні споживацькі звички, адже властивості і якість меблів залишаться незмінними.

До того ж, і виробництво дерев’яних меблів саме по собі стане більш безпечним, адже виконати вимоги щодо чистоти повітря у виробничих приміщеннях буде значно легше.

Лінійка біопокриттів виготовляється частково на основі відновлюваних матеріалів із нехарчових рослин і має нижчу кількість летких органічних речовин.

Джерело: woodandpanel.us

ВСІ НОВИНИ