ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Шведська компанія випустила вологозахист для клеєного бруса

Шведська компанія Setra вперше на ринку запропонувала новий захист від вологи для каркасів із CLT (поперечно-клеєного бруса). Захист наноситься безпосередньо на виробництві та спрощує процес зведення будинків.

«Необхідність брати до уваги погоду та вологість – це постійна проблема у будівельній галузі, незалежно від матеріалу, який використовується. Ми раді запропонувати ефективне рішення, яке спрощує роботу на будівельних майданчиках і будівництво з дерев’яних каркасів» – говорить представник компанії Setra.

Вологозахист Wetguard200SA являє собою ефективну мембрану, яка дозволяє дерев’яним конструкціям дихати та випаровувати вологу, водночас запобігаючи поглинанню води та бруду. Захист наносять на поверхні перекриттів і торці деревини, коли CLT каркаси майбутніх будівель виготовляються у виробничих приміщеннях.

«Wetguard дозволяє продовжувати будівництво незалежно від погоди, а підрядні компанії можуть будувати, не турбуючись про захисні конструкції чи тенти, які потребують грошей і часу на встановлення» – кажуть у Setra.

Метод вологозахисту випробовували на масштабних будівництвах у різні сезони. Вимірювання показали, що деревина відповідала вимогам з вологості з великим запасом, навіть після того, як перебувала на відкритому просторі у погану погоду.

Початково Wetguard200SA задумувався для підлогових покриттів із CLT для захисту безпосередньо у процесі будівництва. Проте після тестування виробники поперечно-клеєного бруса почали пропонувати такий захист усім своїм клієнтам. Розробник сподівається, що існування такого вологозахисту полегшить прийняття рішень на користь деревини у будівництві, адже дерев’яні каркаси прискорюють зведення будівель і зменшують вплив на навколишнє середовище.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ