27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Шведська компанія випустила вологозахист для клеєного бруса

Шведська компанія Setra вперше на ринку запропонувала новий захист від вологи для каркасів із CLT (поперечно-клеєного бруса). Захист наноситься безпосередньо на виробництві та спрощує процес зведення будинків.

«Необхідність брати до уваги погоду та вологість – це постійна проблема у будівельній галузі, незалежно від матеріалу, який використовується. Ми раді запропонувати ефективне рішення, яке спрощує роботу на будівельних майданчиках і будівництво з дерев’яних каркасів» – говорить представник компанії Setra.

Вологозахист Wetguard200SA являє собою ефективну мембрану, яка дозволяє дерев’яним конструкціям дихати та випаровувати вологу, водночас запобігаючи поглинанню води та бруду. Захист наносять на поверхні перекриттів і торці деревини, коли CLT каркаси майбутніх будівель виготовляються у виробничих приміщеннях.

«Wetguard дозволяє продовжувати будівництво незалежно від погоди, а підрядні компанії можуть будувати, не турбуючись про захисні конструкції чи тенти, які потребують грошей і часу на встановлення» – кажуть у Setra.

Метод вологозахисту випробовували на масштабних будівництвах у різні сезони. Вимірювання показали, що деревина відповідала вимогам з вологості з великим запасом, навіть після того, як перебувала на відкритому просторі у погану погоду.

Початково Wetguard200SA задумувався для підлогових покриттів із CLT для захисту безпосередньо у процесі будівництва. Проте після тестування виробники поперечно-клеєного бруса почали пропонувати такий захист усім своїм клієнтам. Розробник сподівається, що існування такого вологозахисту полегшить прийняття рішень на користь деревини у будівництві, адже дерев’яні каркаси прискорюють зведення будівель і зменшують вплив на навколишнє середовище.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ