ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Сім меблевих трендів 2022 року

У справі виробництва меблів сплітаються багато завдань: дизайн, конструювання, підбір матеріалів, фурнітури, верстатів, інструменту. Розуміння трендів значно спростить усі ці завдання і планування бізнесу. Авторитетне онлайн-видання Yanko Design, присвячене промисловому дизайну, визначило десять трендів у меблевому дизайні, які будуть актуальні у 2022 році.

Меблі-трансформери

Невеликі помешкання і необхідність розмістити якомога більше у малому просторі – це проблема знайома більшості мешканців міст. На додаток карантин поставив багатьом завдання – організувати вдома ще й робоче місце. Тому можливість сховати ліжко у шафу або трансформувати диван у робочий стіл буде справді цінною і привабливою для чималого кола покупців.

Багатофункціональність

Мати все необхідне і водночас не захаращувати приміщення надмірною кількістю речей – цьому мають допомагати розумі та багатофункціональні меблеві рішення. Наприклад, лаконічний приставний столик, який до приходу гостей стає додатковим стільцем, диван з книжковою полицею в поруччях, велике ліжко із додатковими місткими просторами для зберігання.

Екологічність

Стан екології та кліматичні зміни – проблеми, які дедалі більше турбують західний світ. Отже, звідси витікає тренд на використання екологічних матеріалів, пошук замінників деревини, сталий розвиток і поновлення лісів, відмова від токсичних матеріалів. Тепер компанії турбуються не лише процесом виробництва як таким, але і наслідками для природи, коли меблі завершать свій термін експлуатації.

Смарт-меблі

Технології так глибоко проникли у життя людей, що досить логічним кроком буде їх просочення і в дизайн меблів. Європейські виробники уже представляють моделі диванів і ліжок із вмонтованими зарядними пристроями, аудіосистемами, модулями керування мультимедійними пристроями та навіть очищувачами повітря.

Розбірні «пласкі» меблі

Меблі, які можна скласти або розібрати в пласке пакування, актуальні не лише тоді, коли потрібно економити місце, але й у тих випадках, коли їхній власник орендує житло і переїжджає час від часу. Якщо оглянути дизайнерські стартапи, розбірні дизайни вже існують в усіх категоріях – столи, стільці, дивани тощо.

Мінімалізм

Мінімалістичні меблі здобувають дедалі більше прихильників. З ними доволі легко створювати цільний та довершений інтер’єр, навіть самотужки, без допомоги дизайнера.

Меблі з картону

Ідея меблів із картону поєднує в собі практично усі тренди, які сьогодні набувають актуальності. Їх легко скласти та розкласти, легко перевозити та зберігати. Їхнє виробництво значно менше шкодить природі, до того ж в разі виходу із ладу, їх можна повністю переробляти.

Джерело: yankodesign.com

ВСІ НОВИНИ