ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Stora Enso випускає спінені пакувальні матеріали з деревини

Шведський виробник паперу, компанія Stora Enso, розробляє новий пакувальний матеріал. Як фахівець у виробництві відновлюваних матеріалів і деревних конструкцій, компанія шукає альтернативу пластику.

Зокрема, Stora Enso створює спінені матеріали на основі деревини, сертифікованої FSC. Такі поролони придатні для повної перероблювання і призначені для пакування з метою захисту від пошкоджень і впливу низьких температур.

У лінійці компанії представлені матеріали Fibrease та Papira. Перший на 98% виготовляється з відновлюваних матеріалів і створений з метою зменшення використання поліуретану та пінопласту. Очікується, що його будуть застосовувати для транспортування медикаментів і харчових продуктів.

Papira – це повністю біорозкладна піна. Вона помірно пластична і, як очікується буде ідеальною для перевезення крихких і коштовних товарів, таких як електроніка. Її можна підрізати до потрібної форми.

Як зазначають у компанії, до розробки їх спонукали, з одного боку, зростання попиту на пакувальні матеріали у зв’язку з ростом e-commerce сегменту, з іншого – прагнення в усьому світі знизити споживання пластиків.

Пілотний проект із випуску деревних спінених матеріалів найближчим часом очікує тестування споживачами.

Джерело: biomarketinsights.com

ВСІ НОВИНИ