24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Сучасні машини й обладнання для лісу від компанії «ЛІСОВА ТЕХНІКА»

LISDEREVMASH – чи не єдина в Україні виставка, яка охоплює у своїй тематиці сектор спецтехніки для лісової галузі. Невідійманою частиною цієї експозиції вже кілька років поспіль стає компанія «ЛІСОВА ТЕХНІКА». Вона здійснює підбір, продаж і сервісне обслуговування нової та вживаної техніки для лісозаготівлі, транспортування й переробки деревини.

Один із брендів в арсеналі компанії – словацький виробник лісогосподарських трелювальних тракторів LKT. Цього року «ЛІСОВА ТЕХНІКА» пропонує звернути увагу на універсальне поєднання машин: трелювальний трактор LKT з двигуном JCB + причіп з маніпулятором. В тандемі з причепом трактор може працювати в якості форвардера. Як дві окремі одиниці скідер LKT проводить трелювальні роботи, а причіп використовують зі звичайним трактором для вивезення круглого лісу. Причіп з маніпулятором може працювати від власної автономної гідросистеми або від гідравлічної системи трактора LKT. Гідроманіпулятор може встановлюватися на причепі або безпосередньо на трелювальному тракторі. Таке поєднання машин ще й суттєво дешевше у порівнянні з вузькоспеціалізованою технікою типу форвардер.

Компанія «ЛІСОВА ТЕХНІКА» постачає також трелювальні лебідки, захвати та канатні системи для транспортування деревини вгору та вниз по схилу від фірми MAXWALD (Австрія). Промислове ланцюгове обладнання PRINZ використовують для торцювання, розкряжування та різання деревини. Для перероблювання деревини на дрова та тріску (щепу) компанія запропонує нову або вживану техніку італійського виробництва PEZZOLATO.

Щоб дізнатись більше про всі згадані категорії спецтехніки й обладнання, завітайте на стенд компанії «ЛІСОВА ТЕХНІКА» під часи виставки LISDEREVMASH, яка буде проходити з 24 по 27 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ