ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Свердлильний верстат MAGGI 800 GT

Свердлильний верстат MAGGI 800 GT – це рішення для невеликих виробників меблів, які прагнуть покращити якість виробничого процесу за незначний бюджет. Машина ідеально підходить для виготовлення кухонь і меблів на замовлення.

Для MAGGI 800 GT характерні висока точність, універсальність і гарна продуктивність. Верстат виконує програмовану обробку з ЧПК, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, схожий на смартфон! До того ж він займає зовсім невелику площу всього у 3 квадратних метри.

MAGGI 800 GT – це свердлильний верстат із наскрізною подачею, який легко програмується в системі Touch-easy Smart, має керовані осі X, Y, Z, а також додатково виконує операції довбання канавок.

Верстат має незалежні шпинделі – вертикальний і подвійний горизонтальний шпиндель для свердління вперед/назад по осі X. Робочий стіл має м’які гумові «щітки», які не допустять пошкодження чи появи подряпин на оброблюваних деталях. Система збору пилу допоможе уникнути накопичення стружки.

На MAGGI 800 GT встановлений сенсорний екран на 12″ із запатентованим інтерфейсом на базі іконок. Програмне забезпечення дає можливість зберігати до 1000 робочих проєктів.

Джерело: maggi-technology.com

ВСІ НОВИНИ