27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Світові прем’єри від Mebor на виставці Ligna

Супер-швидкісна і продуктивна автоматична вертикальна пилорама

Поїздки на виставку Ligna для нас – це завжди відмінний досвід і яскраві враження. І, звичайно ж, особливий предмет нашого інтересу становлять компанії, які присутні на виставках Lisderevmash. Цього разу свою розповідь почнемо з області первинної обробки, де нашу увагу привернув стенд словенської компанії Mebor.

Як і тисячі відвідувачів Ligna, ми дивилися на світову прем’єру – супер-швидку пилораму Mebor VTZ 1400 Plus. Це повністю автоматична вертикальна стрічкова пилорама. У списку світових виробників вона займає топові позиції по швидкості пиляння й продуктивності. Цей верстат з автоматичним налаштуванням і контролем буде працювати при мінімальному контролі персоналу.

Носійна конструкція пилорами VTZ 1400 Plus побудована з високоякісної сталі Strenx(r), яка відрізняється підвищеною міцністю при нижчій вазі, що, зрештою, дає економію енергії. Міцна станина пилорами забезпечить точність пиляння і захист від вібрацій.

Ще одна особливість верстата VTZ 1400 Plus – похила носійна рама, встановлена під кутом 17° – вона забезпечує м’яке і безударне розвантаження розпиляної дошки. При цьому максимальний діаметр колоди для розпилу на такому верстаті становить 1200 мм.

Управління пилорамою VTZ 1400 Plus ведеться за допомогою автоматичної системи контролю, а для оператора встановлена кабіна з широким кутом огляду.

До слова продукція Mebor працює сьогодні по всьому світу і добре знайома українському ринку. За роки присутності марки в нашій країні були запущені в роботу кілька сотень пилорам, які успішно виконують свої функції і по сьогодні.

Офіційний представник Mebor в Україні – компанія «MWM-Київ» – постачає обладнання та запчастини, і виконує сервісне обслуговування силами кваліфікованих співробітників, які проходили навчання безпосередньо у компанії – виробника.

ВСІ НОВИНИ