ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

TOMRA X-TRAC – інноваційні лінії для сортування подрібненої деревини

Деревообробна галузь прагне збільшити ефективність використання переробленого матеріалу при виготовленні деревних плит. Тож і переробка деревних відходів набуває все більшого значення. Вирішальними для якості кінцевого продукту та кількості переробленого вмісту стають етапи сортування та очищення.

Компанія TOMRA має високопродуктивну технологію XRT, яка може виявити та відсортувати інертні матеріали, пластмаси та скло за їх атомною щільністю. Складна технологія машини може навіть миттєво виявляти деревну стружку з цвяхами, складні матеріали та об’єкти, значно підвищуючи рівень чистоти. Нещодавно компанія оновила вузли рентгенівського випромінювання високої потужності, що забезпечують більш надійну продуктивність сортування.

Новий X-TRAC від TOMRA для сортування деревини надійно працює та виробляє фракцію, яку можна далі переробити в мономатеріали, які відповідають суворим стандартам якості. Технологія спирається на інновації у галузі глибокого машинного навчання.

«Поєднуючи наші X-TRACT і AUTOSORT з GAIN, переробники можуть отримувати прибуток від потужного та перспективного рішення для сортування деревини. Готові матеріали будуть відповідати високим виробничим стандартам і допоможуть подолати поточні проблеми, такі як нестабільність цін і відсутність достатньої кількості високоякісної сировини», – зазначає Хосе Матас, менеджер сегменту деревини в TOMRA Recycling Sorting.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ