27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Трендові дизайни плит Kronospan

Деревні панелі з зовнішнім ефектом каменю або бетону вже нікого не здивують. Проте, здається, що виробники панелей дедалі більше наслідують світ високої моди, пропонуючи дизайнерам новинки. Принаймні, таке враження справляє нова колекція від Kronospan одного із найбільших світових виробників плитних матеріалів.

Свою добірку трендових дизайнів для панелей МДФ чи ДСП або стільниць на 2020-21 рік у Kronospan створили так, щоб передати атмосферу міст, підкреслити урбанізацію та ритм життя сучасних ділових людей. Поверхні й кольори матеріалів мають передавати характерні фактури і кольори для Барселони, Мілану, Варшави.

Ззовні всі матеріали стають ще більш реалістичними і більш природно виглядають. У колекції, до прикладу можна знайти декори мармуру, як глянцево-чорних, так і теплих кремових відтінків, благородного сірого граніту, фактурного цементу або індустріального чавуну. У традиційних деревних мотивах переважають популярні зараз рустикальні і гранжеві стилі з підкресленим природним активним візерунком дерева.
Та звісно ж меблі – не лише про вигляд, але значною мірою про дотик. Тож у колекції Kronospan представлені й нові текстури.

Authentic Fine – поверхні soft-touch, про які ми звикли чути в оглядах на техніку – оксамитові на дотик з приємним матовим виглядом, який до того ж і стійкіший до відбитків. Схожі на дотик Glitter Matt – матові поверхні, розбавлені іскристими краплинами крихт алюмінію. Текстура RT Rust віддає данину індустріальному стилю і передає фактуру штукатурки, щоб справити враження зношених цементних чи металевих поверхонь. А Palazzo Touch нагадує вінтажний мармур і текстуру сланцю.

Джерело: kronospan-express.com

ВСІ НОВИНИ