24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

У Держлісагентстві відбулася зустріч з представниками Світового банку

В цьому році СБ разом з міжнародними експертами проаналізує стан лісового господарства України

5 лютого 2019 року відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря зі старшим фахівцем з лісового господарства Світового банку паном Ендрю Мітчеллом і старшим фахівцем з управління природними ресурсами Світового банку пані Медві Пеллай. Під час зустрічі сторони обговорили питання продовження співпраці і нового проекту Світового банку по лісовому господарству.

Старший фахівець з лісового господарства Світового банку Ендрю Мітчелл повідомив, що протягом цього року, із залученням міжнародних консультантів, буде проведена аналітична робота за станом лісового господарства України. За результатами проведеного аналізу буде прийнято рішення щодо напрямків співпраці, підтриманих Світовим банком.

У свою чергу, заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар подякував за увагу Світового банку до питань лісової галузі України.

«У попередні роки співпраці були досягнуті певні результати, які були використані при розробці нашим відомством і фахівцями й експертами проекту Стратегії розвитку лісового господарства. Потрібно працювати далі, щоб відбулося втілення цих напрацювань», – сказав він.

Також Володимир Бондар підкреслив, що дуже важливо, аби під час нової аналітичної роботи залучені експерти та міжнародні консультанти розуміли специфічні нюанси лісового господарства України, не характерні для інших держав.

«По-перше, в Україні лісова галузь підпорядкована Мінагрополітики. Таке підпорядкування є і в інших країнах, проте це потрібно враховувати при проведенні аналізу та формуванні подальших висновків. По-друге, в Україні переважна більшість лісів, понад 80% належить державі. Інші ліси – комунальної власності. І це наша специфіка в порівнянні з іншими країнами Європи. По-третє, Україна, так би мовити, велика по лісах країна і вони знаходяться в різних кліматичних зонах і мають різний породний склад – ліс в Карпатах і ліс на півдні України має абсолютно різні характеристики. Наприклад, такі країни як Литва, Латвія, Словенія – це маленькі країни і їх лісу знаходяться в одних певних кліматичних зонах. І потрібно, щоб експерти та консультанти розуміли цю специфіку», – зазначив заступник Голови Держлісагентства.

Сторони домовилися продовжити співпрацю із залучення професійних експертів та проведення аналітичної роботи.

Джерело: https://derevo.ua/news/details/zamestitel-predsedatelya-goslesagentstva-vladimir-909

ВСІ НОВИНИ