ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

У горах Прикарпаття висаджують молодий ліс

У Слобідському лісництві Вигодського лісгоспу триває весняна посадка лісу. На площі 3 гектари лісівники вже висадили 10 600 сіянців дерев із закритою кореневою системою: ялини європейської, ялиці білої, модрини, буку. Посадковий матеріал вирощений на лісових розсадниках Слобідського та Шевченківського лісництв Вигодського лісгоспу.

Загалом, лісівники Вигодського лісгоспу відтворять ліси на площі 64 га, де висадять чверть мільйона дерев.

Завдяки наполегливій праці лісівників та лісокультурних бригад Верховинського лісгоспу вже відновлено 24 гектари лісу. Працівниками лісгоспу висаджено 76 000 дерев основних лісоутворюючих порід, а саме: ялиці, явора, бука, модрини, смереки та кедра, що вирощені у власних лісових розсадниках.

Загалом, Верховинський лісгосп планує провести висадку на площі 28 га, доповнити лісові культури на площі 10 га, залишити ділянки з достатньо збереженим природнім поновленням під природне заліснення на площі 16 га, провести посів насіння в лісових розсадниках на площі 0,15 га.

Як повідомило Держлісагентство висаджування лісу триває також на Буковині. Зокрема, за словами начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василя Гончара, тут планують реалізувати заходи із заліснення на площі 1380 гектарів.

На сьогодні також почалось висаджування лісу на Житомирщині, де відновлюють пошкоджені вогнем території.

Джерело: dklg.kmu.gov.ua

ВСІ НОВИНИ