24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

У Хмельницькій області висадили плантацію павловнії

У Сковородецькому лісництві Старокостянтинівського лісового господарства, що у Хмельницькій області, посадили плантацію швидкорослої павловнії. Про це повідомляє прес-служба лісництва.
Саджанці для посадки придбали із закритою кореневою системою, що дозволяє не прив’язуватися до весняних строків посадки і протягом всього вегетативного періоду проводити створення і доповнення лісових культур і плантацій.
Схема посадки плантації – 4×4 метри. Це забезпечує гарантовану площу живлення для рослин і є оптимальним для подальшого догляду та вирощування деревини.
Павловнія вважається самим швидкорослим деревом у світі – за сприятливих умов протягом п’яти років вона здатна виростати до 20 м. Вона добре відома у Західній Європі і цінується за рівні і довгі стовбури без сучків.
Деревина павловнії відноситься до м’яких порід. У деревообробній і меблевій галузі її називають «алюмінієвим деревом». Вона на 30% легша за інші породи і завдяки дрібно-волокнистій структурі відмінно підходить для будівництва, виготовлення меблів і фанери.
Павловнія також вважається гарною сировиною для виробництва біопалива: вона швидко зростає і самостійно регенерує від кореня, завдяки чому й отримала назву дерево-фенікс. Це означає, що мінімально 3 і максимально 5 циклів проростання можна очікувати без необхідності повторної висадки. Листя павловнії росте швидко і має дуже велику ємність переробки СО2.

Джерело: fermer.blog

ВСІ НОВИНИ