24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

У Кореї винайшли спосіб виробляти авіаційне біопаливо з деревних відходів

Дослідницька група з Кореї розробила технологію для масового виробництва біо-авіаційного палива.
Команда, очолювана доктором Чон-Мен Ха з Дослідницького центру чистої енергії Корейського інституту науки і технологій (KIST), оголосила про успішний розвиток технології, яка може бути використана для масового виробництва авіаційного палива з деревних відходів. Передбачається, що можливість виробляти авіаційне паливо з олії, отриманої з деревних відходів, що досі було важким через високу в’язкість олії, допоможе міжнародним авіаційним компаніям дотримуватися майбутніх корейських норм викидів.

KIST повідомляє, що лігнін складає від 20 до 40 відсотків лігноцелюлози, включаючи деревину і траву. Великі обсяги лігніну утворюються як відходи в процесах варіння целюлози, яка використовується для виробництва паперу. При піролізі лігніну утворюється олія, яка через свою високу в’язкість мало придатна для промислового застосування. З цієї причини відходи лігніну зазвичай використовуються на паперових фабриках в якості низькоякісного котельного палива, а не в якості високоякісного палива або в якості сировини для хімічних продуктів.

Дослідницька група використовувала «гідрокрекінг» (метод, який використовується для розщеплення сирої нафти) для приготування гідрокрекованої лігнінової олії, яке було змішано з сирою лігніновою олією, щоб істотно зменшити в’язкість олії, що дозволяє використовувати його в промислових цілях.

Приготована таким чином змішана олія може бути перероблена в процесі «гідрокрекінгу» для безперервного процесу масового виробництва біопалива. Крім того, кінцевий паливний продукт, аналогічний реактивному паливу, має більш низьку температуру замерзання в порівнянні з бензином і дизельним паливом і має високу щільність енергії, придатну для використання в біопаливах.

Доктор Чон-Мен Ха з KIST прокоментував дослідження команди, сказавши: «Не дивлячись на цифрову революцію, різке збільшення глобальних обсягів посилок підтримує глобальне виробництво паперу. Звичайні методи хімічної реакції не могли перетворити великі обсяги відходів лігніну, але наші дослідження відкрили потенціал для масового виробництва реактивного палива з непотрібних відходів ».

Джерело: woodworkingnetwork.com

ВСІ НОВИНИ