ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

У Нідерландах будують логістичний центр із деревини

Архітектурна студія Henning Larsen представила проєкт найбільшого в Європі логістичного центру збудованого з деревини. Центр Bestseller розташована у Лелістаді, на голландському острові Флевопольдер і має площу 155 000 кв.м. Студія називає такий центр відображенням майбутнього дерев’яного будівництва.

Проєкт робить акцент на використання біогенних матеріалів і на інтеграцію біорізноманіття. Фактично, понад 40% площі майданчика присвячено ландшафтному дизайну, який відображає навколишнє середовище острова. Основний матеріал конструкції включає масовану деревину та біогенні матеріали, такі як солома. Проект також охоплює навколишні водно-болотні угіддя та ліси, щоб покращити їх різноманітними функціями. На даху споруди є луг, що збільшує біорізноманіття на 10%.

У логістичному центрі також будуть офіси, складські приміщення та ресторан із садом на даху і терасою. Співробітників і відвідувачів заохочують насолоджуватися природою та працювати в більш здоровому робочому середовищі. Наприклад, природне світло заповнює інтер’єр, покращуючи атмосферу робочого простору. Оптимізація відкритих зон дозволяє співробітникам продовжити комфортне перебування на природі.

Джерело: archdaily.com

ВСІ НОВИНИ