24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

У США офіційно прийняли норму про стійкість меблів

У США офіційно прийняли нове обов’язкове правило щодо стійкості меблів, аби запобігти травмуванням і смертям дітей через перекидання шаф, комодів тощо.

Стандарт безпеки про «предмети для зберігання одягу», розроблений Комісією США з безпеки споживчих товарів (CPSC), набере чинності протягом 180 днів з моменту його публікації. Отже, виробники меблів мають час до 24 травня 2023 року, аби вдосконалити свої вироби та провести відповідні тести, аби меблі відповідали мінімальним вимогам стійкості. Компанії також мають розмістити відповідні наліпки на свої меблі.

Нові правила CPSC стосуються меблів, що стоять окремо – скринь, комодів, шаф і бюро – та інших предметів, які виробники продають у категорії «для зберігання одягу». Під дію стандарту підпадають меблі висотою до 70 см із внутрішнім простором для зберігання та відкриті полиці більші ніж 0,04 куб м. Приліжкові тумбочки, стелажі, офісні сховища, кухонні шафи, скрині тощо мають бути протестовані та відмічені наліпками про відповідність новому стандарту безпеки.

«Стандарт безпеки щодо меблів для зберігання, прийнятий CPSC, із запропонованим мінімальним порогом стійкості – це дуже складне правило. Воно викликатиме багато запитань у виробників та імпортерів, які намагатимуться його втілити для доволі широкого переліку меблів», – зазначають представники Американського Альянсу Виробників Домашніх Меблів (AHFA).

У жовтні CPSC голосувала за попередню редакцію стандарту безпеки щодо меблів для зберігання одягу. Тоді AHFA випустила заяву, в якій критикувала ухвалені стандарти та вказувала на недоліки кількох методів тестування, яке стандарт оголосив обов’язковими.

Джерело: woodworkingnetwork.com

ВСІ НОВИНИ