24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Учасники галузі і карантин: «Байкал – шпон в Україні»

Карантин в усьому світі серйозно вплинув на бізнес в усіх сферах економіки. Ми вирішили дізнатися, як пандемія і обмеження відбилися на галузі деревообробки в нашій країні. Ми розповідаємо історії учасників виставки LISDEREVMASH.
Наш перший герой – компанія «Байкал – шпон в Україні» та її директор Сергій Яценко.

«Зізнаємося чесно, карантин не поділив наше життя на «до» і «після». Ми, звичайно, як і всі пригальмували, але не зупинилися.

По-перше, ми перевели всіх, кого можна, на віддалену роботу. Хоч ми працюємо з оздоблювальними матеріалами, такими як натуральний шпон, фанера, шпоновані панелі тощо, все ж є співробітники, які можуть працювати дистанційно. І як показала практика – вельми успішно.

По-друге, ми перейшли на онлайн сервіс. Сьогодні ми у найкоротші терміни повідомляємо клієнтам всю актуальну інформацію про товар: наявність, технічні характеристики і навіть відправляємо фото і відео. Це допомагає клієнту оцінити товар і швидше прийняти рішення.

По-третє, ми провели переговори з усіма постачальниками і зафіксували ціни в рамках товарних договорів.

По-четверте, ми сформували запаси й оновили асортимент.

Ми також працюємо над новою бізнес-моделлю. Ведемо багато переговорів з нашими гуртовими клієнтами і постачальниками. Криза якраз сприяє: ніхто не знає, що буде далі, тому всі намагаються іти на зустріч.

ВСІ НОВИНИ