ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Україна поступово нарощує обсяги експорту виробів з деревини

Україна до першого кварталу поточного року поступово нарощує експорт виробів з деревини з доданою вартістю. Про це на своїй Facebook сторінці повідомляє голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

Експорт виробів з деревини підприємствами галузі склав більше 185 тисяч кубометрів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальне зростання становить +8%. Експортний ріст показали такі види продукції: паркет індустріальний (експортовано 32,2 тис. квадратних метрів, +7%), дрова колоті (3,9 тис. кубічних метрів, + 11%), пиломатеріал обрізний (81,9 тис. куб. м, +12%).

Варто зазначити, що зростання експорту відбувається тенденційно, а не стрибками. Продукція українського виробництва продовжує впевнено закріплюватись на міжнародних ринках та приносити прибуток.

«Характерно те, що більшість з того, що ми експортуємо, це вироби з деревини з доданою вартістю, а це свідчить про поступове зростання виробничих потужностей. Це також і нові робочі місця, сплачені податки і надходження до бюджету. У підсумку: розвиток і стабільність – ось ключові показники, яких ми прагнемо досягнути в лісовій галузі! Попереду клопітка праця і значні виклики, але ми чітко розуміємо куди рухатись і перші кроки вже зроблено!», – пише Андрій Заблоцький.

Джерело: openforest.org.ua

ВСІ НОВИНИ