ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Україна проведе національну інвентаризацію лісів

Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект про національну інвентаризацію лісів. За проект закону проголосували 322 нардепи на засіданні у вівторок, 2 червня.

Як сказано в пояснювальній записці, підставою для інвентаризації є відсутність у держави актуальної інформації про обсяги лісових насаджень, так як востаннє проводили облік лісів у 2011 році.

Закон передбачає, що порядок проведення національної інвентаризації лісів затверджується Кабміном. Особи, уповноважені на проведення національної інвентаризації лісів, мають право під час обстежень перебувати на земельних ділянках всіх форм власності.

Тепер уряд у шестимісячний строк з дня опублікування цього закону має забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього закону.

Раніше в Держлісагентстві заявили, що незаконні вирубки зменшилися на третину. Інформація про збільшення браконьєрських рубок заснована на зарубіжних даних за 2018 рік, стверджує глава відомства.

Також повідомлялося, що в лісовому господарстві України планують працевлаштувати кілька тисяч осіб. Держлісагентство вже приступило до створення нових робочих місць у різних регіонах України. Набрати нових співробітників розраховують найближчим часом.

Джерело: korrespondent.net

ВСІ НОВИНИ