24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Українська універсальна біржа почне торги з продажу пиломатеріалів

Останнім часом в інформаційному просторі було чимало матеріалів щодо необхідності та планів впровадження біржових електронних торгів пиломатеріалами.

Потрібно зазначити, що про доцільність їх проведення зазначали як керівники ДАЛРУ, так і представники державних лісгоспів разом з представниками приватного бізнесу.

Сьогодні ж Українська універсальна біржа вже анонсує, що цього тижня в їх ЕТС вже будуть перші оголошення з продажу пиломатеріалів.

«Війна внесла певні корективи в життя кожного з нас. Але ми почули прохання та прагнення ринку до використання дієвих та прогресивних інструментів з купівлі-продажу деревообробної продукції. Разом з нашою командою ми приклали максимум зусиль, щоб в найкоротші терміни запустити новий електронний торговий інструмент. Тому найближчим часом на нашому сайті вже з’явиться детальна інформація про ці торги. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти в них участь», – зазначив директор ТОВ «УУБ» Сергій Гладкий.

Нагадаємо, що останнім часом, велика кількість підприємств з різних регіонів зверталася до керівництва країни щодо необхідності продажу пиломатеріалів державних підприємств через біржові торги. Маємо результат – торги будуть!

Джерело: interfax.com.ua

ВСІ НОВИНИ