24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Українські енергоефективні сушильні камери GIPER

Будь-який досвідчений мебляр і столяр знає, як важливо правильно висушити деревину, щоб отримати виріб високої якості. Успішно впоратися з таким завданням може і українське обладнання. На виставці LISDEREVMASH свої рішення для сушіння деревини представить «Інжинірингова компанія «ГІПЕР». Багато років вона розробляє і виробляє обладнання для сушіння, пропарювання і термообробки деревини.

Під торговою маркою GIPER компанія випускає конвективні сушильні камери, в яких можна обробляти пиломатеріали 51-ї породи деревини, включаючи екзотичні, товщиною від 14 до 100 міліметрів, будь-якої початкової вологості і до кінцевої вологості 6%.

Важлива особливість сушильних камер GIPER – їх енергоефективність. Щоб знизити споживання електроенергії вентиляторами сушильної камери в систему автоматичного управління інтегрується перетворювач частоти напруги живлення. Ця технологія давно й успішно застосовується на Заході, проте «Інжинірингова компанія «ГІПЕР» застосувала її першою з вітчизняних виробників.

До складу теплового обладнання сушильних камер GIPER входять біметалічні теплообмінники і 3-ходовий клапан із сервоприводом. Вентилятори з лопатками з поліаміду, армованого скловолокном, стійкі до зносу і впливу агресивного середовища сушильної камери. Електросилові шафи, до яких підключаються всі складові частини камери, збираються з надійних комплектуючих провідних світових виробників, що гарантує безперебійну роботу обладнання.

Окремої згадки заслуговує також комп’ютерна система автоматичного управління сушильною камерою, яка може відстежувати роботу 32 одиниць одночасно. За допомогою датчиків з якісної нержавіючої сталі вона збирає дані про процес сушіння і позбавляє від необхідності постійного спостереження за станом мокрого термометра, що застосовується у традиційних психрометрах. Система управління GIPER автоматично адаптує поточний режим сушіння під наявну теплову потужність в разі зміні роботи котельного обладнання.

Дізнайтеся більше про сушильне обладнання GIPER на виставці LISDEREVMASH з 24 по 27 вересня, у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ