ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Устаткування IMAL-PAL для виробництва ізоляційної плити

Група IMAL-PAL розробила просту модульну систему для виробництва теплоізоляційних плит з деревного волокна з продуктивністю від 100 до 1000 м3 на день, з різними розмірами й товщиною. Технологія була розроблена для використання, зокрема, вторинної сировини, яка може включати навіть перероблену деревину.

Ізоляційна плита «деревне волокно» – це справжня інновація у галузі, як з екологічної точки зору, так і з точки зору продуктивності. Властивості дошки не тільки захищають будинок від холодних зимових температур, але й від літньої спеки. Крім того, це чудовий акустичний ізолятор, що ідеально підходить для застосування в екологічно чистому будівництві, меблевої промисловості та виробництві дверей.
На виставці LISDEREVMASH компанія IMAL-PAL представить також власні технології з виробництва пелет. Рішення компанії дозволяють виготовити гранули, які відповідають міжнародним стандартам якості.

Працюючи з високим прибутком, виробництво допускає використання різних видів сировини, що робить завод гнучким і конкурентоспроможним.
На додаток до цього інноваційного технологічного процесу група IMAL-PAL розробила прес з ультрасучасної механікою, здатний розвивати продуктивність до 12 тонн / год, скорочуючи споживання електроенергії, а також час, необхідний для поточного обслуговування.

Група IMAL-PAL лідер у виробництві машин і устаткування для поставки комплексних ліній з виробництва ДСП, МДФ і OSB. Працюючи з клієнтом, компанія розробляє всі інженерні креслення, схеми опорних конструкцій, трубопроводів, кабелів, робочі креслення для місцевого виробництва та інше. Устаткування компанії має абсолютно нове електричне управління і систему змішування, нове онлайн-обладнання для контролю якості (наприклад, вимірювачі товщини і пухирів, детектори вологості, системи виявлення та гасіння іскор і т.д.). Технології IMAL-PAL включають також абсолютно нове обладнання для лабораторного контролю якості, техніки з нагляду за складанням і запуском, послуги технолога, щоб максимізувати якість дошки, навчання операторів, допомогу з процедурами фінансування.

Знайомтеся із технологіями IMAL-PAL під час виставки LISDEREVMASH, яка проходитиме з 24 по 27 вересня у другому павільйоні міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ