27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

В Латвії розробили унікальну технологію виробництва деревного вугілля

Висококалорійне брикетоване вугілля виробляється з мокрої деревної тріски

Латвійське підприємство у співпраці з науковцями розробило унікальну технологію виробництва брикетного деревного вугілля і будує виробництво в Кокнесе. У розробку інвестували понад 3 млн. євро.

Саласпілсске підприємство INOS планує розширити свою діяльність і побудувати нове виробництво в Кокнесе, на якому з використанням унікальної технології з відходів деревообробки – мокрої тріски – буде виробляться висококалорійне брикетоване деревне вугілля.

Інноваційна технологія є результатом кількох років спільної роботи підприємства і вчених Інституту досліджень і розвитку лісу і продуктів деревини.

Нова технологія унікальна не тільки в латвійському, але і в європейському масштабі. Новий продукт – висококалорійне брикетоване деревне вугілля – за своїми якостями буде значно цінніше еквівалентів, доступних в даний момент на ринку. Вугілля виробництва INOS має високий вміст вуглецю, низький вміст попелу (до 1,5%), має довший термін горіння (аж до 5 годин), більш високу температуру горіння (вище 900 градусів), знижену кількість диму і менш виражений специфічний запах.

Новий продукт є одночасно енергоефективним рішенням і екологічно чистішим продуктом, тому може бути успішно використаний також у виробництві продуктів харчування і послуг громадського харчування для приготування страв на грилі. Також продукція може використовуватися в металургії як замінник коксу і в хімічній промисловості як активне вугілля.

На заводі INOS буде вироблятися новий продукт як для латвійського, так і для експортних ринків. Передбачено, що з загального виробленого обсягу приблизно 90% продукції буде експортуватися до Франції, Іспанії, на Близький Схід і в США.

Джерело: https://derevo.ua/news/details/v-latvii-razrabotana-unikalnaya-tehnologiya-proizv-991

ВСІ НОВИНИ