24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

В Україні розпочався продаж новорічних ялинок

Українські лісгоспи почали продаж новорічних ялинок. Це дерева, які вирощувалися на спеціальних плантаціях у кожній області, повідомляє на своїй Facebook сторінці Державне агентство лісових ресурсів.

«Ми спеціально кронуємо новорічні ялинки для того, щоб гілочки були густими, а хвоя – пишною. Тобто на певній відстані від стовбура зрізають точку росту на гіллі, і внаслідок цього прокидається кілька нових бруньок, гілля стає густішим» – розповідають у відомстві.

Ялинку чи сосну можна купити і у горщику, а також отримати кваліфіковані поради від лісівників щодо того, як пересадити й доглядати дерево після свят.

Термін вирощування новорічних дерев складає 4-8 років. Цей «врожай» – найбільш швидкостиглий. Адже зазвичай дерева ростуть, у залежності від породи, від 60 років і більше. За цей час можна створити й реалізувати щонайменше 10 плантацій новорічних деревцят. Ялинки та сосни заготовляються також під час рубок формування й оздоровлення лісів. Отже, придбанні законним шляхом сертифіковані новорічні дерева не завдають шкоди екосистемі.

Легально купити новорічну ялинку можна, звернувшись до лісгоспу або в офіційних пунктах продажу. Усі новорічні дерева, що підлягають реалізації, мають спеціальні бирки зі штрих-кодом та спеціальним засобом кріплення бирок до стовбура ялинки. Маркування містить дані про походження дерева та дозволяє покупцеві самостійно перевірити законність заготівлі – для цього треба ввести код на сайті ukrforest.com.

Джерело: facebook.com/forestUKR

ВСІ НОВИНИ