24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

В Україні за добу висадили майже два мільйони дерев

17-18 жовтня на всій території України проходила акція «Мільйон дерев за 24 години». Лісівники разом з ентузіастами висаджували сіянці і саджанці різних лісових культур в усіх регіонах України і висадили майже вдвічі більше дерев, ніж планувалось на початку акції.

Про це під час прес-конференції оголосили організатори. Акція відбувалась в рамках глобального екологічного проєкту «#Озеленення_України».

«Ми показали гідний приклад для наслідування не тільки своїм дітям, а й дорослим з усього світу. Впевнені, це тільки початок», – сказала Ганна Крисюк, генерального директор Книги рекордів України.

За підрахунками, учасниками акції стали понад 50 000 українців, які разом висадили 1 831 338 дерев по всіх областях України.
Як повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович, тільки лісівники за один день висадили понад 1 770 275 сіянців.

Нові ліси з’явилися на площі понад 400 гектарів. В основному висаджували сосну – 820 тисяч сіянців, ялину – 52 тисячі, майже 37 тисяч ялиці, 522 тисячі дубів, 35 тисяч буку та 86 тисяч сіянців берези й 218 тисяч садивного матеріалу інших порід.

Крім того, лісівники висадили такі унікальні породи, як криптомерія, гінкго білоба, бархат амурський (коркове дерево), модрина та кедр атласький.

Акція тривала з 9 години 17 жовтня до 9 години 18 жовтня.

У знак солідарності з українським еко-проєктом, ще в 10-ти країнах світу було висаджено 115 дерев.

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Джерело: forest.gov.ua, Фото: facebook.com/record.org.ua

ВСІ НОВИНИ