ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ

Українські ЧПУ верстати від ТM DOMINANT CNC

«Домінант ЧПУ» – український виробник унікального, якісного та довговічного обладнання, що виготовляється враховуючи всі побажання клієнта.

Виготовлення та розробка верстатів з ЧПУ з досвідом роботи на ринку понад 10 років. «Домінант ЧПУ» – надійний, відповідальний і досвідчений виробник верстатів ЧПУ. Фахові спеціалісти компанії здійснюють усі етапи виготовлення.

Індивідуально підібрана комплектація, стандартні та нестандартні розміри – відмінне рішення для підприємців з різних галузей промисловості: деревообробна, меблева, суднобудівна, рекламна, будівельна, автомобільна та ін.

Широка лінійка обладнання та різні варіанти комплектації від ТM DOMINANT CNC надає конкурентну перевагу клієнтам компанії та робить ЧПУ доступним для кожного:
для успішного бізнесу – багатофункціональний, великий, з потужним шпинделем та з функцією автозаміни інструменту верстат ADF 1325 ATC (1350*2500 мм);
для хобі – маленький, компактний, точний та зручний в транспортуванні верстат ADF 0609 (600*900 мм).

Відвідайте стенд «Домінант ЧПУ» під час прийдешньої виставки LISDEREVMASH 2021, що буде проходити з 28 по 30 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ