24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Вертикальний міський ліс висотою у 30 поверхів

Архітектор Коічі Такада, Koichi Takada Architects, представив Urban Forest – проект 30-поверхового житлового будинку, який збудують у Південному Брісбені, Австралія.

Будівля являє собою один із найгустіших вертикальних садів у світі і виходить за межі звичайних норм зеленого будівництва. Тут планують висадити 1000 дерев та понад 20 000 рослин.

Представлений проект Urban Forest є частиною нового глобального руху «Вертикальне озеленення висотних будівель». Повертаючи зелень і кисень жителям густонаселених міст. У будівлі будуть розміщуватися 382 квартири, двоповерховий дах із садом, а також відкритий громадський парк на першому поверсі.

«Urban Forest, імовірно, найзеленіший будинок, який ми можемо спроектувати за допомогою наявних у нас інструментів і правил озеленення», – каже Коічі Такада.

Прагнучи стати найзеленішим житловим будинком у світі, отримавши 6-зірковий рейтинг Green Star, цей проект стане еталоном для екологічних субтропічних багатоповерхових житлових будинків. Фактично, органічні, скульптурні, ступінчасті фасади, покриті зеленню, забезпечують фізичну і візуальну ізоляцію від сонця, вітру і дощу, у той час як фасадна рослинність також забезпечує природну теплову та сонячну ізоляцію.

Інші екологічні особливості проекту включають сонячні батареї, зрошування садів зібраною дощовою водою, компенсацію викидів вуглецю і використання екологічно чистих і високоякісних матеріалів, які не потребують особливого догляду. Перший поверх висотки піднятий на палях з високими скульптурними колонами, що нагадують стовбури дерев, спроектований як громадський парк на 1 642 квадратних метра відкритого простору.

Джерело: archdaily.com

ВСІ НОВИНИ