ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Відвідай LISDEREVMASH і виграй приз!

Дарувати подарунки – завжди приємно! Тому традиційний розіграш призів для учасників LISDEREVMASH обов’язково відбудеться і в цьому році!

Цього разу подарунки будуть різними. Кожен виставковий день ми будемо розігрувати один із цих корисних і цінних інструментів:
торцювальна пила Metabo KS 216 M Lasercut
компресор безмасляний Metabo Basic 250-24
бензопила STIHL MS180
газонокосарка електрична Viking ME235

Відвідуйте виставку, залишайте свою візитівку в лототроні і приходьте в зазначений час до зони розіграшу. Розіграш призів буде проходити в зоні офіційних подій, на стенді С2, з 24 по 26 вересня о 15.00, 27 вересня о 12.00.

Умови розіграшу призів

  • Брати участь у розіграші можуть особи, які досягли віку 18 років.
  • Для участі у розіграші в лототроні можна залишити візитну картку або контактні й особисті дані, оформлені в паперовому вигляді. Контакти повинні містити мобільний телефон, за допомогою якого можна буде підтвердити особу учасника розіграшу. Залишати більше однієї візитної картки заборонено.
  • Визначення переможця відбувається шляхом випадкового вибору з лототрону однієї візитної картки.
  • Візитні картки, залишені в лототроні, беруть участь у розіграші тільки в той день, коли були залишені і не переносяться на наступний день.
  • Щоб отримати приз, учасник розіграшу повинен особисто бути присутнім у зоні проведення розіграшу в момент визначення переможця і забрати свій приз особисто.
  • Якщо переможець в момент проведення розіграшу не присутній на виставці, розіграш проводиться повторно.
ВСІ НОВИНИ