24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Відвідайте наш стенд на виставці LIGNA!

27-31 травня команда Lisderevmash працює на головній галузевій виставці світу

З 27 по 31 травня у німецькому місті Ганновер буде проходити головна світова виставка обладнання для деревообробної, меблевої та лісогосподарської галузей LIGNA 2019. Відвідування цього масштабного заходу завжди було обов’язковим для нас, як для організатора провідної української галузевої виставки.

Оргкомітет Lisderevmash запрошує відвідати наш стенд (стенд компанії «АККО Інтернешнл») у павільйоні 17 в зоні міжнародних асоціацій – стенд В80. Ми будемо раді зустрітися з усіма, хто замислюється про вихід на український ринок і цікавиться участю у Lisderevmash. Представники оргкомітету будуть працювати на німецькій виставці з 27 по 31 травня.

Відвідування провідних галузевих виставок для нас – це не просто традиція, це обов’язкова частина підготовки нашого українського заходу. Так ми можемо поспілкуватися із сотнями компаній з різних континентів, розповісти про український ринок і переваги Lisderevmash як майданчика для знайомства з ним. З іншого боку – це можливість показати вітчизняним фахівцям кращі світові технології на домашній виставці в Україні. І звичайно, нагода поспілкуватися з добре знайомими виробниками, дізнатися про новітні тенденції у галузі деревообробки.

Чекаємо зустрічі з вами на виставці LIGNA!

ВСІ НОВИНИ