24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Виробник крайки Tece став офіційним партнером Kronospan

Виробник крайки – компанія Tece – та виробник деревостружкових плит Kronospan оголосили про офіційне партнерство щодо дистрибуції авторизованої крайки по всьому світу. Завдяки укладенню формальної угоди, Kronospan зможе інспектувати та ухвалювати колекції крайки, що гарантуватиме точну відповідність колекціям дошки.

Уклавши партнерство, Kronospan зможе забезпечити крайкою своїх клієнтів по всьому світу. Адже компанія Tece має клієнтську базу та дистрибуторів у 90 країнах.

Tece виробляє повну колекцію крайки для дошок Kronospan уже протягом чотирьох років. Завдяки досвіду у технологіях розпізнавання, компанії вдається виготовляти крайки з високим рівнем ідентичності до поверхонь ДСП. Щоб створити цільний вигляд дошки і крайки у предметі меблів, колір і текстура крайки виготовляються за тією ж технологією, що і дошка. Асортимент крайки буде ідеально підходити панелям, алюмінієвій дошці, глянцевим і матовим продуктам Kronospan. На додаток, палітру кольорів будуть доповнювати в міру того, як з’являтимуться нові дизайни дошок.

Компанія Tece, турецького походження, має головний офіс у Німеччині. Її продуктова лінійка включає крайку з АБС-пластику, ПВХ, 3D, металу, меламіну та шпону. Kronospan – відомий виробник деревостружкових плит, в тому числі на основі лісопильних залишків. Це один із найбільших у Європі виробників ДСП, ламінатів для підлоги, орієнтовано-стружкових плит.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ