ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Високопродуктивна пилорама Mebor HTZ 1100 PRO на стенді «МВМ-Київ»

Метод стрічкового розпилювання колод дає ряд переваг, таких як невелика товщина пропилу (2,4-2,7мм), відсутність потреби у сортуванні по діаметрах колод, невелике споживання електроенергії (від 23 кВт до 70 кВт), можливість управління силами лише одного оператора завдяки додатковій механізації на пилорамі.

На сьогоднішній день можна з упевненістю сказати що стрічкопильні пилорами Mebor – одні з найбільш швидких, високопродуктивних, точних і надійних пилорам у світі.

На цьогорічній виставці LISDEREVMASH компанія «МВМ-Київ» представить актуальну для українського споживача стрічкопильну пилораму – модель HTZ 1100 PRO, яка є більш продуктивною завдяки використанню сервоприводів при позиціонуванні ріжучого інструмента, що значно скорочує час налаштування на розмір. Mebor HTZ 1100 PRO є швидкою, універсальною стрічковою пилорамою. Підходить для лісопилок, орієнтованих на високу продуктивність та якість, які шукають зниження витрат на виробництво та збільшення якості пиломатеріалів. Верстат має інноваційну подвійну систему розпилу Mebor з автоматичним видаленням дошок.

Ключові характеристики HTZ 1100 PRO:
– швидкий і точний серводвигун з керованим розташуванням пилки (точність +/- 0,05 мм);
– все-в-одному – маневрування з колодою для кращого відновлення;
– здатність розщепити колоди до 900 мм в діаметрі.

Завітайте на демонстраційні покази роботи пилорами Mebor HTZ 1100 PRO на стенд компанії «МВМ-Київ» під час виставки LISDEREVMASH 2019, яка буде проходити з 24 по 27 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ