27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Виставка LISDEREVMASH 2021 розпочала роботу!

Сьогодні, 28 вересня, розпочала роботу Міжнародна виставка обладнання, інструменту та матеріалів для деревообробної, меблевої та лісової галузей LISDEREVMASH 2021. У другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві захід зібрав 70 компаній із 12 країн світу. Разом вони представляють на українському ринку 115 брендів у 38 товарних категоріях.

В офіційній церемонії відкриття виставки взяли участь:
– Пунь Віталій Теодорович, Перший Заступник Голови Держлісагентства України;
– Червоний Віктор Олександрович, Колишній Голова Держлісагентства (2005-2006 р.);
– Кузьович Василь Степанович, Колишній Голова Держлісагентства (2020-2021 р.);
– Марчук Юрій Миколайович, Президент Товариства Лісівників України;
– Медведєв Юрій Серафимович, Президент Асоціації «Меблідеревпром»;
– Лакида Петро Іванович, Директор ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП;
– Берзіна Світлана Валеріївна, Громадської ради при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України;
– Лицур Ігор Миколайович, Голова Громадської ради при Держлісагентстві України.

Всі вони привітали учасників і відвідувачів виставки і висловили радість від того, що LISDEREVMASH знову відбувається у звичному форматі з наживо виставленим обладнанням. Представники лісової галузі вважають, що деревообробка в Україні має великий потенціал і могла би посідати одне з найважливіших місць у структурі економіки країни.

У виставці LISDEREVMASH 2021 беруть участь компанії AVILDA, CERATIZIT, FALCON SCAN, FDB MASCHINEN, FORTECH, GIBLAB, INCOMAC, ITA TOOLS, LAZZONI GROUP, LEDINEK ENGINEERING, METABO, POLYTECHNIK, SALMATEC, STELA LAXHUBER, UKR-TOOLS, VALLORBE SWISS, VECOPLAN, VECTOR, VEISTO, WINTERSTEIGER, АМКОДОР-УКРОСПЕЦМАШ, АРІЄС-УКРАЇНА, ВЕГА СЕРВІС, ВЕЙМЕР К, ВІДКРИТИЙ ЛІС, ГАЛАКТИК, ГАРМАТА УКРАЇНА, ГІПЕР, ДОМІНАНТ ЧПУ, ІНВОЛД, ІНСТАНКОСЕРВІС, ІНТЕКС ПЛЮС, КІВЕРЦІЛІСМАШ, КМА-ЮКРЕЙН, КОМКОНТ, КОТЛОТЕХ, ЛАТЧБАХЕР УКРАЇНА, ЛІКА, ЛІСОВА ТЕХНІКА, МАКСИМЕР, МВМ-КИЇВ, МЕТА-ГРУП, МЕТАЛІСТ, МОСТ-КИЇВ, ПРО-СТО, РМП БІОЕНЕРГІЯ, СПЕЦЛІСМАШ, СТАНКОМПЛЕКТ, СТАНКОТЕХСЕРВІС, ТЕКНОКОМ-УКРАЇНА, ТЕХНОС, ТЕХНОСТАНКОБУД, ТОТАН-ГРУП, ФЕЛЬДЕР УКРАЇНА, Ф-З УКРАЇНА, ХСМ – ЛІСОВІ МАШИНИ.

Цього року виставка також представляє насичену ділову програму на три тематичних дні: День лісового господарства, День деревообробки та День фахової освіти. 28 вересня у конференц-залі відбудуться Засідання Всеукраїнської ради Товариства лісівників України, Міжнародний круглий стіл «Актуальні проблеми попередження та гасіння лісових пожеж в умовах змін клімату» та Інформаційний семінар «FSC сертифікація системи ведення лісового господарства: завершення переходу до нового стандарту та перспективи надалі». У перший день на майданчику просто неба буде також проходити XXIII Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу, організований Держлісагентством.

У другий виставковий день, 29 вересня, всі охочі зможуть приєднатись до дискусії щодо ринку деревини в Україні під час Третього всеукраїнського лісопромислового форуму.

30 вересня відбудеться Зустріч представників Освіти та Бізнесу з потенційними абітурієнтами.

ВСІ НОВИНИ