ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Виставка LISDEREVMASH 2021 розпочала роботу!

Сьогодні, 28 вересня, розпочала роботу Міжнародна виставка обладнання, інструменту та матеріалів для деревообробної, меблевої та лісової галузей LISDEREVMASH 2021. У другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві захід зібрав 70 компаній із 12 країн світу. Разом вони представляють на українському ринку 115 брендів у 38 товарних категоріях.

В офіційній церемонії відкриття виставки взяли участь:
– Пунь Віталій Теодорович, Перший Заступник Голови Держлісагентства України;
– Червоний Віктор Олександрович, Колишній Голова Держлісагентства (2005-2006 р.);
– Кузьович Василь Степанович, Колишній Голова Держлісагентства (2020-2021 р.);
– Марчук Юрій Миколайович, Президент Товариства Лісівників України;
– Медведєв Юрій Серафимович, Президент Асоціації «Меблідеревпром»;
– Лакида Петро Іванович, Директор ННІ Лісового і садово-паркового господарства НУБіП;
– Берзіна Світлана Валеріївна, Громадської ради при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України;
– Лицур Ігор Миколайович, Голова Громадської ради при Держлісагентстві України.

Всі вони привітали учасників і відвідувачів виставки і висловили радість від того, що LISDEREVMASH знову відбувається у звичному форматі з наживо виставленим обладнанням. Представники лісової галузі вважають, що деревообробка в Україні має великий потенціал і могла би посідати одне з найважливіших місць у структурі економіки країни.

У виставці LISDEREVMASH 2021 беруть участь компанії AVILDA, CERATIZIT, FALCON SCAN, FDB MASCHINEN, FORTECH, GIBLAB, INCOMAC, ITA TOOLS, LAZZONI GROUP, LEDINEK ENGINEERING, METABO, POLYTECHNIK, SALMATEC, STELA LAXHUBER, UKR-TOOLS, VALLORBE SWISS, VECOPLAN, VECTOR, VEISTO, WINTERSTEIGER, АМКОДОР-УКРОСПЕЦМАШ, АРІЄС-УКРАЇНА, ВЕГА СЕРВІС, ВЕЙМЕР К, ВІДКРИТИЙ ЛІС, ГАЛАКТИК, ГАРМАТА УКРАЇНА, ГІПЕР, ДОМІНАНТ ЧПУ, ІНВОЛД, ІНСТАНКОСЕРВІС, ІНТЕКС ПЛЮС, КІВЕРЦІЛІСМАШ, КМА-ЮКРЕЙН, КОМКОНТ, КОТЛОТЕХ, ЛАТЧБАХЕР УКРАЇНА, ЛІКА, ЛІСОВА ТЕХНІКА, МАКСИМЕР, МВМ-КИЇВ, МЕТА-ГРУП, МЕТАЛІСТ, МОСТ-КИЇВ, ПРО-СТО, РМП БІОЕНЕРГІЯ, СПЕЦЛІСМАШ, СТАНКОМПЛЕКТ, СТАНКОТЕХСЕРВІС, ТЕКНОКОМ-УКРАЇНА, ТЕХНОС, ТЕХНОСТАНКОБУД, ТОТАН-ГРУП, ФЕЛЬДЕР УКРАЇНА, Ф-З УКРАЇНА, ХСМ – ЛІСОВІ МАШИНИ.

Цього року виставка також представляє насичену ділову програму на три тематичних дні: День лісового господарства, День деревообробки та День фахової освіти. 28 вересня у конференц-залі відбудуться Засідання Всеукраїнської ради Товариства лісівників України, Міжнародний круглий стіл «Актуальні проблеми попередження та гасіння лісових пожеж в умовах змін клімату» та Інформаційний семінар «FSC сертифікація системи ведення лісового господарства: завершення переходу до нового стандарту та перспективи надалі». У перший день на майданчику просто неба буде також проходити XXIII Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу, організований Держлісагентством.

У другий виставковий день, 29 вересня, всі охочі зможуть приєднатись до дискусії щодо ринку деревини в Україні під час Третього всеукраїнського лісопромислового форуму.

30 вересня відбудеться Зустріч представників Освіти та Бізнесу з потенційними абітурієнтами.

ВСІ НОВИНИ