27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Виставка XYLEXPO оголосила нові дати

Одна з головних європейських виставок у галузі деревообробних і меблевих технологій – XYLEXPO – оголосила нові дати: 10-13 листопада 2020 року. Про це днями повідомила компанія організатор CEPRA S.R.L. у своєму прес-релізі. Місце проведення залишиться незмінним – виставковий комплекс Fiera Milano в Мілані.

Італійська виставка XYLEXPO проходить кожні два роки у травні. Проте через глобальне поширення вірусу COVID-19 організатори прийняли рішення про перенесення заходу-2020 на другу половину року.

«Цей захід буде дуже відрізнятися від тих, до яких ми звикли, але він дозволить всьому ланцюжку виробничих компаній зустрітися знову і дивитись у майбутнє», – говорить президент CEPRA S.R.L. Лоренцо Примультини (Lorenzo Primultini).

Виставка LISDEREVMASH, як головний міжнародний майданчик для лісової, деревообробної і меблевої галузі України багато років поспіль підтримує партнерські відносини з виставкою XYLEXPO. Цей захід є одним з найголовніших у мережі наших партнерських виставок, адже італійські компанії проявляють стабільно високу зацікавленість у роботі з українським ринком.

ВСІ НОВИНИ