24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Виставку LISDEREVMASH 2019 відкрито!

Сьогодні, 24 вересня, у Міжнародному виставковому центрі в Києві розпочала роботу 18-та Міжнародна виставка лісової, деревообробної і меблевої галузей LISDEREVMASH 2019. Вона зібрала більше 130 компаній із 16 країн світу, які спільно представляють понад 220 брендів обладнання, інструменту і матеріалів для галузі.

В урочистій церемонії відкриття виставки LISDEREVMASH взяли участь представники Державного агентства лісових ресурсів України та Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Офіційний представник Держлісагентства, Крикун Руслан Петрович, під час свого вітального слова до гостей і учасників LISDEREVMASH 2019 відзначив, що на думку відомства вітчизняна деревина повинна проходити повну переробку саме в Україні. І виставка LISDEREVMASH слугує для працівників галузі місцем обміну досвідом, спілкування і джерелом інформації про тенденції для українського і світового ринку.

Голова Державного комітету лісового господарства України у 2005-2006 роках Віктор Олександрович Червоний також висловився за пріоритет для вітчизняного виробника. На його думку, сьогодні для галузі стоїть завдання забезпечити сировиною українські деревообробні підприємства і, водночас, дати змогу лісівникам реалізувати деревину саме на внутрішньому ринку, роблячи свій внесок в розвиток економіки в цілому.

На думку Ректора Національного університету біоресурсів і природокористування Ніколаєнка Станіслава Миколайовича лісова галузь стикається з проблемами не лише економічними, локальними для України, але й глобальними екологічними. І саме виставки і форми, на його думку, стають тим майданчиком з якого будуть озвучуватися і обговорюватися нагальні для галузі проблеми.

Переглядайте відео офіційних звернень на Facebook сторінці виставки.

На завершення своїх виступів учасники урочистої церемонії перерізали символічну і стрічку і дали офіційний старт роботі виставки LISDEREVMASH 2019.

На виставці можна знайомитись з новинками обладнання, спецтехніки, інструментів і матеріалів для лісової, деревообробної і меблевої галузей, а також сектору утилізації деревних відходів. Вперше за кілька років тут буде також презентована експозиція національних виробників деревних плит, яка працюватиме на стенді галузевої асоціації «Меблідеревпром».

Вже кілька років поспіль організатори LISDEREVMASH дають відвідувачам не лише корисні ділові знайомства, але й приємні враження. Цього року всі бажаючі зможуть випробувати свою вдачу і взяти участь у розіграші цінних призів.

Виставка LISDEREVMASH 2019 проходить з 24 по 27 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ