ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Виставку Lisderevmash представили на Dubai WoodShow

12 березня відкрилась головна виставка галузі деревообробки Близького Сходу

З 12 по 14 березня в Дубаї, ОАЕ, проходить головна виставка індустрії деревообробки і виробництва меблів Близького Сходу – Dubai WoodShow. Як організатор головної української події аналогічної тематики, Lisderevmash, компанія «АККО Інтернешнл» підтримує давні партнерські відносини з оргкомітетом виставки в Дубаї.

За даними організаторів, на Dubai WoodShow 2019 були представлені 240 учасників і 530 брендів з більш ніж 20 країн світу. Вони відзначають, що близькосхідний регіон поступово стає головним імпортером деревини, і одна з найбільших часток у закупівлі припадає саме на Арабські Емірати. Причиною високого попиту експерти називають зростання галузі будівництва і виробництва меблів. Україну вони називають значущим експортером деревини, що пройшла первинну обробку. Як сказано у прес-релізі виставки, на Dubai WoodShow цього року відвідувачі можуть побачити чимало сучасних технологій для обробки деревини, розробники яких сфокусувалися на ідеї екологічності своїх рішень.

Ми ж, як організатори Lisderevmash, отримали можливість представити Україну, як потенційний ринок для виробників обладнання та інструменту. Беручи до уваги склад учасників, для нас це хороша можливість звернутися до компаній з Китаю, Туреччини, Індії, Малайзії, ОАЕ і ряду європейських країн.

Формат присутності Lisderevmash на виставці в Дубаї цього року був дещо розширеним. Свої рішення на загальному стенді змогли представити також компанії – члени Української Асоціації Деревообробного Обладнання (УАДО), давнього партнера виставки.

ВСІ НОВИНИ