ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Восьмиповерхова дерев’яна будівля з’явиться у Копенгагені

Данський архітектор Хенінг Ларсен (Henning Larsen) представив проект восьмиповерхової будівлі з дерева, яка має з’явитися на сході Копенгагена.

За задумом автора, це буде багатоцільова будівля площею у 28 тисяч квадратних метрів, повністю збудована із цільної деревини. Багатоповерхівка буде однією з найбільших сучасних дерев’яних будівель країни.

Концепція будівлі – це набір кубів різної висоти, які будуть ідеально гармоніювати із навколишнім ландшафтом. Корпус, найближчий до вулиці з активним рухом і трамвайними коліями, матиме найбільшу висоту у вісім поверхів. З боку тихої пішохідної зони та водойми розміститься триповерхова секція будівлі.

У будинку будуть розміщуватись офіси, магазини та ресторани. А на прилеглих територіях із трьох сторін будівлі створять громадські простори, сади і пішохідні зони. Перший поверх буде гармонійно поєднуватися із набережною водойми, а фудкорти також будуть використовувати як локації для ярмарок і театральних подій.

На верхніх поверхах будівлі офісні приміщення матимуть панорамні вікна з видами Копенгагена. А внутрішні – виходитимуть на зелений внутрішній двір. Всі корпуси дерев’яної висотки матимуть відкриті тераси на даху з городами для вирощування овочів, вулики та «готелі» для метеликів.

Будівництво має розпочатися у перші місяці 2022 року, а завершиться у 2024 році.

Джерело: dezeen.com

ВСІ НОВИНИ