ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

WEINIG Group презентувала новий чотиристоронній стругальний верстат Cube 3

Компанія WEINIG Group презентувала новий чотиристоронній стругальний верстат Cube 3. Це третє покоління верстатів лінійки Cube, яка існує в асортименті компанії вже 10 років. Новинка – це компактний верстат, призначений для невеликих майстерень і керування лише одним оператором.

Стругальний верстат Cube 3 спроєктований за принципом вмикай і працюй: його потрібно налаштувати й увімкнути – і він починає стругання. Верстати мають інтуїтивно зрозумілу систему управління і не потребують спеціального навчання від оператора.

Серед особливостей машини виробник відмічає її швидку роботу, стійке позиціювання у місці розташування та можливість оперативної зміни ножів. Верстат також легший за вагою та більш доступний за вартістю.

На верстаті Cube 3 можна обробляти багато форматів сировини – від тонких дощечок до масивних колод – без великого обсягу технічних знань. Це можливо завдяки високому рівню автоматизації, який можна також посилити автоматизованим штабелером WEINIG і зворотним конвеєром RFC 15.

Характеристики верстата:
– швидкість подачі матеріалу: 6-12 мм на хвилину
– мінімальна / максимальна висота обробки: 8-160 мм
– мінімальна / максимальна широта обробки: 15-260 мм
– система MoulderPreView
– система заміни ножів WEINIG EasyLock tools
– автоматичне змазування робочого столу
– загальне електропідключення 18 кВт.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ