24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

WEINIG запропонував цифрове рішення Control Suite

Компанія WEINIG створила цифрове рішення Control Suite для управління і контролю всього виробничого процесу. Цей програмний пакет утворює центральний інтерфейс між створеними в технічному офісі даними і власне, деревообробним виробництвом: при підготовці до роботи генерується специфікація, яка потім передається в пам’ять комп’ютерної системи. Вона обробляє отримані дані і запускає необхідні процеси і робочі операції на деревообробних верстатах.
Оператор в будь-який момент може просто поміняти режими роботи і відобразити дані про конфігурацію деревообробного верстата, інструменти, профілі і види деревини, а також переглянути вміст складу сировини і готових виробів. Реєстрація експлуатаційних даних і даних деревообробних верстатів дозволяє цілеспрямовано оптимізувати виробничий процес і керувати ним. Практична особливість: також в будь-який час можна переглянути статистичні дані, аналітичні звіти і плани завантаженості деревообробного обладнання.
Control Suite в деревообробній галузі дає підвищену продуктивність і гнучкість, постійний доступ до інформації про виробничі замовлення в режимі реального часу. Система допомагає запобігати помилкам завдяки централізованому управлінню. Що важливо, Control Suite допускає інтеграцію обладнання інших виробників. Інтерфейс програми пропонує інтуїтивно зрозуміле управління і високий рівень персоналізації, завдяки комбінуванню безлічі модулів.
Вже багато років клієнти по всьому світу користуються цифровим інтелектом хмарного середовища WEINIG Cloud. Підключення до хмарної платформі дозволяє отримувати актуальну інформацію про виконувані замовлення, інтервали сервісного обслуговування, простої і критично важливі дані від датчиків. Пакет App Suite дозволяє створити ідеальну мережу з усім світом обладнання WEINIG і його цифровими послугами. Модульні функції допомагають контролювати деревообробні верстати в реальному часі. Така транспарентність покращує якість прийнятих рішень в галузі деревообробки.
Пакет App Suite пропонується для операційних систем Android і iOS, а також в якості веб-додатку. Таким чином, його можна використовувати як в мобільному режимі на смартфоні або планшеті, так і на стандартному комп’ютері.

Джерело: derevo.ua

ВСІ НОВИНИ