27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Wintersteiger розробляє сушильну шафу для захисних масок

Бізнес в усьому світі приєднується до боротьби із пандемією COVID-19 – чи то фінансами, чи то власними технологічними рішеннями. Відомий виробник обладнання, компанія Wintersteiger, працює над створенням нової сушильної шафи PURE CO18 для дезінфекції масок та інших захисних засобів.

Подібну технологію компанія Wintersteiger вже успішно використовує у низці галузей: харчовій промисловості, виробництві шафок для дитячих садків і пожежних дільниць. Тож наразі інженери компанії модифікують технологію для боротьби із пандемією.
Окрім сушіння, речі розміщені в шафі проходять додаткову дезінфекцію озоном. Всередині кожної шафи розміщується сім решіток з нержавіючої сталі, отже, кожна шафа зможе вмістити десятки масок. Сушіння може проходити в одному з двох режимів – за 6 або за 24 години.

Для дезінфекції виробів у шафі використовуються дві лампи короткохвильового спектра на 7 або 11 Ватт кожна. Озон також дозволяє значно скоротити кількість бактерій в повітрі, а також мікроорганізмів, вірусів і грибків. Наразі уже кілька публікацій підтвердили, що коронавіруси раніше відомих видів на поверхнях матеріалів можуть бути знищені озоном. Зважаючи на схожість SARS COV-2 до інших коронавірусів, озон і висока температура можуть бути ефективними. Дослідження з цього приводу тривають у лабораторіях.

Wintersteiger – австрійський виробник обладнання, відомий на деревообробному ринку технологіями тонкого розпилу та рішеннями для нівелювання дефектів на поверхні деревини. Крім деревообробки, компанія веде діяльність в галузі металообробки, виробництва обладнання для харчової та аграрної галузей, виготовлення шаф для зберігання і сушіння робочого одягу, спортивного екіпірування та інвентарю.

Джерело: wintersteiger.com

ВСІ НОВИНИ