ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

WINTERSTEIGER створила систему латання дошок TRC Woodpatch

Австрійська компанія WINTERSTEIGER створила систему для повністю автоматизованого ремонту дерев’яних плит методом латання – TRC Woodpatch. Технологія особливо ефективна на багатошарових плитах, таких як опалубні панелі, клеєні панелі та плити з масиву дерева.

Латання – це абсолютно нова технологія компанії WINTERSTEIGER, при якій заповнювальний матеріал виготовляється з власних дерев’яних планок замовника в процесі ремонту. Потім ці «латки» вставляються точно за напрямком волокон. Величезною перевагою TRC Woodpatch є те, що він ремонтує дошки з обох боків лише за один прохід, оскільки система автоматично перевертає дошку після ремонту лицьового боку, а потім обробляє зворотний бік.

Технологія сканування WINTERSTEIGER Faulty Spot Eye також використовується в машинах TRC Woodpatch. Вона ідентифікує різні типи дефектів і визначає їх розташування з високим ступенем точності та ефективності, щоб потім точно розташувати дерев’яні латки.

Одразу після ремонту першої сторони дошки її можна перевернути і відремонтувати другу сторону за один прохід. Дошка також може бути відремонтована з обох сторін за один прохід за допомогою двох систем TRC Woodpatch, з’єднаних послідовно.

Якщо потрібно збільшити продуктивність, до TRC Woodpatch можна додати кілька ремонтних ліній. Клієнти також можуть додати окремі опції до TRC Woodpatch, такі як автоматичне поповнення дерев’яних смуг в магазині, щоб налаштувати верстат і пристосувати до своїх виробничих вимог і робочих процесів.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ