ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Wood-Mizer представляє портативні пилорами початкового рівня

Компанія Wood-Mizer представила дві нові портативні стрічкові пилорами початкового рівня, моделі LX50START і LX50SUPER.

Портативні пилорами LX50START і LX50SUPER розроблені для любителів, які хочуть самостійно розпилювати пиломатеріали для зведення будівель, огорож, конструювання меблів та інших проектів з мінімальними інвестиціями. LX50START і LX50SUPER, представлені як найдешевші портативні пилорами Wood-Mizer, можуть похвалитися функціями преміум якості.

Портативні пилорами LX50START і LX50SUPER дають можливість розпилювати колоди листяних і м’яких порід деревини діаметром 26 дюймів на дошки та плити з шириною різу 60 сантиметрів і глибиною пропилу 20 сантиметрів. Потужність пиляння максимізується завдяки прямокутній конструкції горловини, яка забезпечує пиляння по всій ширині на будь-якій глибині різу.

Оснащені функціями підвищення продуктивності, обидві моделі включають надійні бензинові двигуни KOHLER, високоефективні направляючі ролики леза, систему змащування лез самопливом, швидку підйом/опускання пилкової головки та швидку обробку колод.

Стартова ціна LX50 становить 2995 доларів. Він має сталеву раму преміум-класу, діагональні перекладини ліжка для додаткової стабільності тощо.

Портативна пилорама LX50SUPER за ціною від 3995 доларів США включає в себе кілька оновлень для кращої продуктивності та роботи пиляння, включаючи міцнішу гнуту сталеву пилорамну раму, потужніший двигун, більшу довжину пиляння, ніжки для вирівнювання станини, більш міцні бічні опори, додатковий затискач для колод.

Джерело: globalwood.org

ВСІ НОВИНИ