24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Wood-Mizer розробила власну лінію ЧПУ-верстатів

Всесвітньо відомий виробник лісопильного обладнання, компанія Wood-Mizer, розробила власну лінію ЧПУ-верстатів – для ефективної, точної і повністю автоматизованої обробки дерева, пластику, композитів або легких сплавів.

Лінія ЧПУ-верстатів Wood-Mizer включає:
– CNC5003, три- або чотиривісний обробний центр з вакуумним столом;
– CNC5005, п’ятивісний обробний центр з вакуумним столом;
– CNC6003, великий і потужний три- або чотиривісний обробний центр з вакуумним столом;
– CNC6005, великий і потужний п’ятивісний обробний центр з вакуумним столом;
– CNC7000, восьмивісний обробний центр для колод, з автоматизованим завантаженням матеріалу;
– CNC8000, шестивісний потужний обробний центр для колод, з автоматизованим завантаженням матеріалу.

ЧПУ-верстати Wood-Mizer розроблялися як машини із гнучким функціоналом – їх можна оснащувати додатковими опціями, включаючи низку ЧПУ-агрегатів, вакуумні присоси та затискні пластини, захисні штори навколо верстата, лазери для точнішого позиціювання матеріалу тощо.

Обробні центри збираються з високоякісних компонентів у поєднанні з передовими для галузі числовими контролерами.
«Всю свою історію Wood-Mizer був відданий принципам виробляння найякіснішого обладнання для переробляння колод у кінцеві продукти з деревини, – каже Магнус Франсон (Magnus Fransson), менеджер продукту ЧПУ верстатів Wood-Mizer. – Створення лінії ЧПУ-верстатів очікували клієнти з усього світу і забезпечене підтримкою мережі якісного сервісу, якого клієнти очікують від Wood-Mizer».

Обробні центри мають потужний електрошпиндель, який керується цифровими сервоприводами з високою роздільною здатністю для точності та мінімальної вібрації.

Тривісна робоча голова швидко і точно рухається по всій площині багатозонового вакуумного столу, що дозволяє обробляти пласкі матеріали з максимальними розмірами 3000х1500 міліметрів. Стіл сконструйовано із шести зон з 216 індивідуальними вакуумними точками. Шпиндель обладнаний також надійною та ефективною системою збору пилу, що підтримує чистоту робочого простору.

Всі операції можна відстежувати з рухомої панелі керування з контролером Fanuc для більшої функціональності та доступу до інформації про стан усіх компонентів. Панель керування має також інтерфейс для з’єднання з PC та CAM програмами та вбудований серверний контролер.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ