ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Wood-Mizer розробив портативну пилораму з акумуляторним живленням

Американська компанія Wood-Mizer, всесвітньо відомий виробник лісопильного обладнання, представив першу в галузі портативну пилораму з акумуляторним живленням. Опція живлення від батареї доступна на популярній портативній пилорамі Wood-Mizer LT15WIDE. Верстат із літій-іонним акумулятором є безпечним для навколишнього середовища та забезпечує постійну, надійну та високу якість пиляння.

Пилорама Wood-Mizer LT15WIDE наразі пропонує широкий вибір варіантів живлення – на газу, дизельному пальному та електриці, а останнім доповненням стало живлення від акумулятора. 100% функцій пилорами живляться від літій-іонних акумуляторів – технології, яка використовується в автомобільній промисловості та вуличному енергетичному обладнанні. Такі батареї зручні, легкі та перезаряджаються.

Акумуляторне живлення пилорами зменшує витрати та час, пов’язані з обслуговуванням паливного двигуна, забезпечує більш комфортну роботу зі зниженим шумом і запахом. При цьому пилорама LT15WIDE має звичайну для цієї моделі потужність і здатність розпилювати колоди діаметром до 90 сантиметрів.

Версія з акумулятором постачається також з додатковими технологічними удосконаленнями, зокрема, технологією Smart Feed, яка постійно контролює силу струму під час пиляння та прискорює або сповільнює швидкість подачі для оптимізації продуктивності пиляння. Головка пилки підіймає та опускає пильне полотно швидко й точно для наступного різу за допомогою сервоприводу. Бортовий комп’ютер має 3 незалежні бібліотеки, в кожній із яких можна зберігати до 13 товщин дошки для створення індивідуальних програм різання.

Акумуляторна пилорама LT15WIDE пройшла польові випробування в різних регіонах світу, які довели, що з живленням від батареї можна постійно та стабільно пиляти до восьми годин від шести батарей залежно від породи деревини. Навіть коли заряд акумуляторів зменшується, пилорама продовжує працювати на максимальному рівні без втрати потужності чи продуктивності.

Базова модель LT15WIDE постачається з чотирма літій-іонними батареями, здатними до перезаряджання. Але в ній може працювати від п’яти або шести батарей. Кожна батарея має ємність 1,4 кВт/год і покривається 5-річною гарантією. Зарядна база з шістьма батареями, що входить у комплект, дозволяє заряджати всі чотири батареї менш ніж за чотири години, п’ять батарей менш ніж за п’ять годин, шість батарей менш ніж за шість годин і сумісна зі стандартною однофазною розеткою змінного струму.

У Сполучених Штатах попередні замовлення приймаються з очікуваною доставкою навесні 2024 року.

Джерело: woodmizer.com

ВСІ НОВИНИ