24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Wood-Mizer випустив нову модель пилорами LT15CLASSIC WIDE Mobile

Відомий бренд обладнання Wood-Mizer розширив свою популярну серію компактних пилорами LT15 і представив LT15CLASSIC WIDE Mobile, яка поєднує в собі функції мобільної пилорами LT15 із ширшою пильною головою.

«Це цікава пропозиція для компаній і приватних осіб, яким потрібно розрізати більші колоди далеко від своїх лісопильних майстерень. Мобільна пилорама LT15CLASSIC WIDE була створена на основі перевірених і надійних інженерних конструкцій перевірених моделей LT15, які завоювали всесвітнє визнання серед користувачів», – говорить Хуберт Повітжинскі, менеджер з продажу Wood-Mizer.

LT15CLASSIC WIDE Mobile має портативне шасі для транспортування в будь-яке місце, дозволяючи користувачеві негайно почати роботу. Щоб розпочати розпилювання, користувачеві потрібно лише зняти крила, розблокувати захист, що фіксує головку пилки під час транспортування, і вирівняти станину щодо землі.

LT15CLASSIC WIDE Mobile постачається з комплектом причепа (до 1500 кг), включаючи вісь із колесами, зчіпний пристрій з опорним колесом, вісім регульованих виносних опор, світлову штангу, бічні габаритні ліхтарі та огорожі. Секції станини пилорами були перероблені та посилені для кращої інтеграції з шасі, а електричні дроти закріплені під спеціальними кришками.

Ще однією важливою особливістю LT15CLASSIC WIDE Mobile є ширша пиляльна голова, яка дозволяє розпилювати колоди з максимальним діаметром 90 см, що робить цю модель найбільшою лісопилкою в усьому діапазоні LT15. Відстань між ножовими роликами збільшилася до 88 см, що дозволяє розпилювати бруски з максимальною шириною 82 см і максимальною товщиною дошки 27 см. Перероблена пильна голова для різання ширших колод потребує пиляльних полотен довжиною 4470 мм, які подаються на стандартні стрічкові колеса 483 мм. Оригінальні пиляльні полотна Wood-Mizer шириною 32-35 мм забезпечують продуктивне та економне розпилювання. Завдяки технології тонкого пропилу оператор може виготовити набагато більше деревини з кожної колоди, утворюючи при цьому меншу кількість тирси.

Нова пилорама може бути обладнана або електродвигуном потужністю 11 кВт, або бензиновим двигуном потужністю 25 к.с.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ