24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Wood Tube – будівельні стійки з картону

Запобігання кліматичним змінам і турбота про екологічність – мотиви для багатьох рішень і новітніх технологій. Зокрема, з цієї ж причини дерево частіше намагаються використовувати в будівництві. Проте і тут стоїть завдання застосовувати більше дерева, використовуючи… менше дерева.

З цією метою шведська компанія Wood Tube запропонувала свою інновацію – стійки з деревної біомаси, що відрізняються невеликою вагою, простотою у роботі й невисокою вартістю.

Стійка – вертикальний каркасний елемент, який традиційно монтують з алюмінієвого профілю або дерев’яних планок. Їх пропонують використовувати для монтажу перегородок, вікон і дверей, влаштування ізоляції. Wood Tube роблять з деревної біомаси, яку зазвичай використовують для виробництва паперу. Розробники створили свою ідею після того, як проходячи повз будівельний майданчик звернули увагу на кількість використаного металу.

«Маючи досвід у паперовій індустрії, ми запитали себе: а якби ми могли зробити такі з паперу? Ця ідея поселилася у наших головах і згодом ми винайшли стійку з картону для будування внутрішніх стін. Так виник Wood Tube», – каже Тобіас Сьодербом Олссон (Tobias Söderbom Olsson).

Аналіз виробничого циклу показав, що у процесі виготовлення Wood Tube у повітря потрапляє в 14 разів менше CO2, аніж під час виробництва металевих аналогів. Це суттєва різниця, зважаючи на те, що таку продукцію виготовляють у великих масштабах. В аспекті економії деревини, Wood Tube також виглядають ресурсо-ефективним рішенням.

Процес встановлення таких стійок напрочуд простий і зрозумілий. Зважаючи на легкість і м’якість, відсутній також ризик травм і порізів, що покращує умови праці.

Виробники також вважають, що Wood Tube може використовуватись не лише у будівництві, але й у виробництві меблів – для влаштування твердих каркасів, наприклад, ліжок чи диванів.

Джерело: archdaily.com

ВСІ НОВИНИ