24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Якісні українські подрібнювачі та щепорізи Arpal

Впродовж п’яти років компанія Arpal приймає участь у виставці LISDEREVMASH. І цього року, по традиції, представить на виставці новинки та найпопулярніші моделі подрібнювачів гілок та щепорізів свого виробництва.

Починаючи з 2013 року, Arpal задає стандарт якості у галузі виробництва обладнання для переробки деревних відходів на паливо. Сформований модельний ряд подрібнювачів включає техніку від побутових машин, призначених для використання у догляді за домом та садом, закінчуючи найпотужнішими подрібнювачами гілок у Європі, які можуть рубати стовбури діаметром до 160 мм. Такий асортимент цілковито перекриває потреби деревообробних підприємств, комунальних і дорожніх служб.

Виставка LISDEREVMASH для компанії Arpal – це чудова можливість поділитися досвідом з переробки деревних гілок та експлуатації подрібнювачів гілок. Для відвідувачів – можливість поспілкуватися з представниками компанії, подивитися на роботу техніки й на власні очі переконатись у високій якості техніки українського виробника.

Завітайте на стенд Arpal та знайомтеся з новими і добре відомими моделями обладнання під час виставки LISDEREVMASH, яка буде проходити з 24 по 27 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ