ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

З початку року в Україні відновили понад 18 тис га лісів

З початку року в різних регіонах України відновили ліс на площі близько 19 тисяч гектарів і створено понад 900 гектарів нових насаджень.

Про це на своїй Facebook сторінці повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

«Питання відновлення українських лісів є дуже важливим для суспільства. І ми робимо все можливе, щоб навіть в умовах карантину, було забезпечено відновлення лісу» – написав він.

Він також зазначив, що більшість областей України вже майже завершили весняну лісокультурну кампанію.

За поточними даними Держлісагентства, на Поліссі відновлено більш як 10 тисяч гектарів і створено 60 гектарів нових лісів; у Лісостеповій зоні відновлено більш як 6 тисяч гектарів, створено 340 гектарів нових лісів; у Степовій зоні відновлено більше однієї тисячі гектарів, створено більш як 500 га нових лісів.

У зв’язку з погодними умовами, на рівнинній місцевості Карпат висадка лісів тільки нещодавно почалася. Гірські ж лісові масиви почнуть відновлювати після того, як зійде сніг.

За попередніми даними у Карпатському регіоні вже відновлено 800 гектарів лісу і висаджено 2,2 мільйона сіянців та саджанців дерев.

Андрій Заблоцький також додав, що оприлюднені дані стосувалися висаджування лісу вручну. Додатково проводиться робота щодо природного поновлення лісових ділянок.

Джерело: facebook.com/andrew.zablotsky

ВСІ НОВИНИ