24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Запас деревини в лісах України оцінюється в 2 мільярди кубометрів

Щорічний приріст у Держлісагентстві оцінюють в 35 мільйонів кубометрів

Загальний запас деревини в лісах України оцінюється в межах 2,1 мільярда кубічних метрів. Про це повідомила прес-служба Державного агентства лісових ресурсів України.

«Щорічно заготовлюється в Україні (зокрема за 2017 г.) 21,9 мільйонів кубометрів загального запасу, в т.ч.: 18,9 мільйона куб. метрів ліквідної деревини, з неї 7,3 мільйона куб. метрів ділової деревини. За 2017 рік в лісах України було заготовлено близько 1% загального запасу деревини, тобто при зазначених обсягах рубок фактичного запасу деревини вистачить на століття», – повідомили в Держлісагентстві.

При цьому у відомстві зазначили, що запас деревини в лісах щорічно приростає в середньому на 35 мільйонів кубометрів.

«Якщо врахувати, що за 2017 рік вирубано 21,9 мільйонів куб. метрів загального запасу деревини, то приріст (зміна запасу) використаний тільки на 63%. Таким чином, в Україні відбувається поступове збільшення запасу деревини, що підтверджує значний економічний і природоохоронний потенціал наших лісів», – відзначили в агентстві.

У Держлісагентстві додали, що відомству підпорядковані 7,6 млн. га лісів, що становить 73% усього лісового фонду України.

Нагадаємо, за минулий рік в Україні створили 1,9 тисячі га нових лісів.

Джерело: https://www.unn.com.ua/ru/exclusive/1779261-zapasu-derevini-v-ukrayini-vistachit-na-stolittya

ВСІ НОВИНИ