24-27 вересня
2019, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-27 вересня
2019, КИЇВ, МВЦ

Привітання

Juergen Koeppel
Юрген Коппель Президент Eumabois

Європейська федерація виробників деревообробного обладнання Eumabois

Шановні пані та панове,

Я хочу привітати усіх учасників і відвідувачів LISDREVMASH 2019, а також усіх гравців деревообробної галузі, які відвідають виставку протягом цих 4 днів, і побажати їм прибуткового бізнесу. Я вважаю, що виставка надає ідеальну можливість для налагодження партнерських відносин та обміну думками щодо еволюції ринку, що завжди приносить неабияке задоволення всім залученим сторонам.

Україна є дуже важливим ринком обладнання для обробки деревини та деревинних матеріалів і відповідних технологій. Найближчими днями Київ стане місцем зустрічі споживачів з виробниками та постачальниками обладнання та інструменту, який дозволить оптимізувати виробничі процеси, підвищити ефективність та якість задля виробництва більш модерної, економічної та довговічної продукції. Ми сподіваємося, що цьогорічна виставка покаже хороші результати.

Вже більше 10 років LISDREVMASH проводиться за підтримки Європейської федерації виробників деревообробного обладнання (EUMABOIS). Федерація представляє понад 850 компаній із загальним річним оборотом понад 6 мільярдів євро. До складу EUMABOIS також входять 14 національних асоціацій, діяльність яких пов’язана з деревообробними технологіями.

Сьогодні, як ніколи раніше, дуже важливим є просування концепту «зроблено в Європі». Він, поза сумнівом, є ключовим фактором успіху в умовах високої конкуренції на світовому ринку. Якість, безпечність та інноваційність — це основні аспекти, які якнайкраще характеризують місію EUMABOIS та ноу-хау компаній, які входять до її складу.

Тому напередодні виставки ми впевнені в її важливому стратегічному значенні для компаній деревообробної галузі в Україні та сусідніх країнах. Чи не найважливіша мета EUMABOIS — підтримка виставок, які не тільки сприяють пожвавленню ділової активності, але також і уможливлюють обмін ідеями та думками щодо поточної економічної ситуації між усіма гравцями деревообробної галузі. В майбутньому Федерація через свою мережу надаватиме ще більшу підтримку подібним заходам, сприяючи формуванню глобального маркетплейсу.

Отже, настав час для бізнесу. Мої найкращі побажання вам усім — учасникам і відвідувачам. Нехай LISDREVMASH принесе неабиякий успіх вашим компаніям!

Я також хочу подякувати нашим партнерам — організаторам цієї чудової виставки — за професіоналізм, готовність до співпраці та підтримку.

Oleksii Prystaia
Олексій Пристая Віце Президент УАДО, Почесний лісівник України, Заслужений будівельник України

Українська асоціація деревообробного обладнання УАДО

Шановні учасники та гості виставки LISDEREVMASH 2019!

Щиро вітаю всіх, хто долучився до роботи виставки, з цією найважливішою інженерно-технічною подією деревообробної галузі України.

Для Української асоціації деревообробного обладнання (УАДО) виставка LISDEREVMASH є головним щорічним звітом і найважливішим іспитом.

Тут ми звітуємо. Тут показуємо свої досягнення. Тут бачимо свої промахи. Тут вчимося один від одного. І головне – вчимося від споживачів нашої продукції. Тут ви, гості виставки, ставите нам оцінку за нашу роботу… своїми банківськими переказами.

Кожному з нас відомо, що світовий прогрес рухають дві «надприродні сили» – підприємницька ініціатива і прагнення до досконалості, результатом яких є ефективне виробництво.

Але в сучасному бурхливому і конкурентному світі ефективне виробництво неможливе без високопродуктивних машин і досконалих технологій.

Саме тому завдання – «LISDEREVMASH»-у та УАДО – і полягає в поєднанні цих стихій – підприємницького духу, технічного прогресу, ефективного виробництва та досконалого довкілля.

І ще одне, дуже важливе завдання, яке виконує «LISDEREVMASH».

Тільки на виставці ми – виробники обладнання і ви – деревообробники можемо зустрітися очі в очі і згенерувати нові завдання, нові потреби, нові знання, нову якість.

Бажаю всім нам плідної роботи, цікавих зустрічей, нових відкриттів, корисних знайомств, вдалих контрактів, тривалої співпраці, успішних продажів, вигідних покупок.