29 вер - 1 жов
КИЇВ, ACCO Intl.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
29 вер - 1 жов
КИЇВ, ACCO Intl.

Привітання

Volodymyr Bondar
Володимир Бондар Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України

Державне агентство лісових ресурсів України

Шановні учасники та гості виставки LISDEREVMASH!

Цього року вже в вісімнадцятий раз відкривається Міжнародна виставка машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH.

І маю честь від імені Державного агентства лісових ресурсів України привітати із відкриттям усіх учасників та гостей цього важливого заходу.

LISDEREVMASH — це унікальна нагода для обговорення актуальних питань деревообробної галузі, обміну досвідом, отримання корисної інформації та нових можливостей для співробітництва. Це виставковий захід, який є гідним партнером, має високий рівень довіри та міжнародного визнання.

Науковцями лісової галузі розроблені комплексні дорожні карти з удосконалення ведення лісового господарства у гірських та рівнинних лісах із застосуванням природозберігаючих технологій та з урахуванням сучасних європейських практик при проведенні рубок, пов’язаних з веденням лісового господарства, рубок головного користування та проведення робіт із сприяння природному поновленню. Для цього галузі необхідне новітнє обладнання, яке дозволить забезпечити такий перехід. Тому виставка є можливістю ознайомитися з новими розробками та налагодити співпрацю.

Приємно, що Міжнародна виставка щороку збирає велику кількість учасників. У ній беруть участь працівники лісового господарства, деревообробної галузі, меблевої промисловості.

Я ще раз підкреслюю тезу про те, що суспільство потребує і користується виробами з деревини. А наше з вами спільне завдання — забезпечити збалансоване лісоуправління.

Сьогодні перед лісовою галуззю стоять серйозні виклики та загрози. Відповідати та протистояти їм ми можемо лише консолідувавши наші зусилля. Спільна співпраця допоможе забезпечити виконання важливих задач, таких як збільшення площі лісів України, розширення розмаїття тваринного світу, збереження екологічного середовища держави, запровадження сучасних європейських методів ведення лісового господарства.

Бажаю всім учасникам та гостям виставки плідної праці, налагодження нових зв’язків та успіхів у розвитку лісового господарства, деревообробної та меблевої галузей України.

Yurii Marchuk
Юрій Марчук Голова Товариства лісівників України

Товариство лісівників України

Учасники та гості виставки LISDEREVMASH 2019!

Від імені Товариства лісівників України вітаю організаторів, учасників та відвідувачів з відкриттям чергової Міжнародної виставки машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості!

Імідж виставки LISDEREVMASH зростає з кожним роком, бо саме проведення такого заходу — це унікальна можливість для всіх його учасників обговорити актуальні питання, обмінятися інформацією. Щороку збільшується кількість учасників, які пропонують високотехнологічне, оригінальне, ефективне та безпечне обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості.

Першочергове завдання лісівників — вирощування, догляд і охорона лісів країни, забезпечення сировиною деревообробних підприємств, створення робочих місць для десятків тисяч людей, що сприяє розвитку економіки нашої країни. Тут важливим є не лише професіоналізм, а й застосування сучасних технологій, новітнього обладнання для вирощування сіянців, догляду за лісовими масивами, збору врожаю.

Співпраця лісівників і виробників високоякісного технологічного обладнання сприяє запровадженню сучасних європейських методів ведення лісового господарства, збереженню екологічного середовища, збільшенню площі лісів країни.

Бажаю учасникам та відвідувачам виставки LISDEREVMASH отримати цікаві враження, ознайомитися з новітніми технологіями, налагодити нові партнерські зв’язки. А самому Форуму подальшої багаторічної плідної діяльності!

Juergen Koeppel
Юрген Коппель Президент Eumabois

Європейська федерація виробників деревообробного обладнання Eumabois

Шановні пані та панове,

Я хочу привітати усіх учасників і відвідувачів LISDREVMASH 2019, а також усіх гравців деревообробної галузі, які відвідають виставку протягом цих 4 днів, і побажати їм прибуткового бізнесу. Я вважаю, що виставка надає ідеальну можливість для налагодження партнерських відносин та обміну думками щодо еволюції ринку, що завжди приносить неабияке задоволення всім залученим сторонам.

Україна є дуже важливим ринком обладнання для обробки деревини та деревинних матеріалів і відповідних технологій. Найближчими днями Київ стане місцем зустрічі споживачів з виробниками та постачальниками обладнання та інструменту, який дозволить оптимізувати виробничі процеси, підвищити ефективність та якість задля виробництва більш модерної, економічної та довговічної продукції. Ми сподіваємося, що цьогорічна виставка покаже хороші результати.

Вже більше 10 років LISDREVMASH проводиться за підтримки Європейської федерації виробників деревообробного обладнання (EUMABOIS). Федерація представляє понад 850 компаній із загальним річним оборотом понад 6 мільярдів євро. До складу EUMABOIS також входять 14 національних асоціацій, діяльність яких пов’язана з деревообробними технологіями.

Сьогодні, як ніколи раніше, дуже важливим є просування концепту «зроблено в Європі». Він, поза сумнівом, є ключовим фактором успіху в умовах високої конкуренції на світовому ринку. Якість, безпечність та інноваційність — це основні аспекти, які якнайкраще характеризують місію EUMABOIS та ноу-хау компаній, які входять до її складу.

Тому напередодні виставки ми впевнені в її важливому стратегічному значенні для компаній деревообробної галузі в Україні та сусідніх країнах. Чи не найважливіша мета EUMABOIS — підтримка виставок, які не тільки сприяють пожвавленню ділової активності, але також і уможливлюють обмін ідеями та думками щодо поточної економічної ситуації між усіма гравцями деревообробної галузі. В майбутньому Федерація через свою мережу надаватиме ще більшу підтримку подібним заходам, сприяючи формуванню глобального маркетплейсу.

Отже, настав час для бізнесу. Мої найкращі побажання вам усім — учасникам і відвідувачам. Нехай LISDREVMASH принесе неабиякий успіх вашим компаніям!

Я також хочу подякувати нашим партнерам — організаторам цієї чудової виставки — за професіоналізм, готовність до співпраці та підтримку.

Oleksii Prystaia
Олексій Пристая Віце Президент УАДО, Почесний лісівник України, Заслужений будівельник України

Українська асоціація деревообробного обладнання УАДО

Шановні учасники та гості виставки LISDEREVMASH 2019!

Щиро вітаю всіх, хто долучився до роботи виставки, з цією найважливішою інженерно-технічною подією деревообробної галузі України.

Для Української асоціації деревообробного обладнання (УАДО) виставка LISDEREVMASH є головним щорічним звітом і найважливішим іспитом.

Тут ми звітуємо. Тут показуємо свої досягнення. Тут бачимо свої промахи. Тут вчимося один від одного. І головне – вчимося від споживачів нашої продукції. Тут ви, гості виставки, ставите нам оцінку за нашу роботу… своїми банківськими переказами.

Кожному з нас відомо, що світовий прогрес рухають дві «надприродні сили» – підприємницька ініціатива і прагнення до досконалості, результатом яких є ефективне виробництво.

Але в сучасному бурхливому і конкурентному світі ефективне виробництво неможливе без високопродуктивних машин і досконалих технологій.

Саме тому завдання – «LISDEREVMASH»-у та УАДО – і полягає в поєднанні цих стихій – підприємницького духу, технічного прогресу, ефективного виробництва та досконалого довкілля.

І ще одне, дуже важливе завдання, яке виконує «LISDEREVMASH».

Тільки на виставці ми – виробники обладнання і ви – деревообробники можемо зустрітися очі в очі і згенерувати нові завдання, нові потреби, нові знання, нову якість.

Бажаю всім нам плідної роботи, цікавих зустрічей, нових відкриттів, корисних знайомств, вдалих контрактів, тривалої співпраці, успішних продажів, вигідних покупок.

Yuriy Medvedev
Юрій Медведєв Президент асоціації «Меблідеревпром», Заслужений працівник промисловості України

Асоціація деревообробних і меблевих підприємств і організацій України «Меблідеревпром»

Шановні учасники виставки та гості!

Від імені учасників асоціації «Меблідеревпром» щиро вітаю вас на 18-й Міжнародній виставці машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH 2019 — головному Форумі деревообробників, лісівників та машинобудівників.

Ця широкомасштабна виставка, яка демонструє останні досягнення в галузі машинобудування для деревообробної та меблевої промисловості та дає поштовх для подальшого розвитку галузі, традиційно проводиться щороку, наприкінці вересня.
Впровадження новітнього обладнання та технологій, які експонуються на виставці, створює можливість для більш ефективного використання деревини, розширення асортименту та підвищення якості продукції деревообробки, її конкурентоздатності як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Виставка LISDEREVMASH має постійний інтерес та визнання як на вітчизняному, так і на світовому рівні. У виставкових заходах щорічно беруть участь близько 8 тисяч спеціалістів, бізнес яких пов’язаний з деревообробкою.
Бажаю всім учасникам та гостям виставки успіху в розвитку бізнесу, енергії, наснаги і впевненості у власних силах, здійснення всіх творчих задумів.