ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Привітання

Василь Кузьович
Василь КУЗЬОВИЧ Голова Державного агентства лісових ресурсів України

Державне агентство лісових ресурсів України

Шановні учасники та гості Форуму LISDEREVMASH!

Від імені Державного агентства лісових ресурсів України вітаю організаторів, учасників та гостей Міжнародного форуму машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «LISDEREVMASH».

Одне робоче місце в лісовому господарстві, яке дає кубометр деревини, створює більше десяти робочих місць в інших галузях промисловості: деревообробці, меблевій промисловості, будівництві, залізниці, фармації, харчовій промисловості, зеленому туризмі тощо. Це неповний перелік ланцюжка робочих місць, який починається у лісі. Й тому сьогодні для держави надважливий розвиток вітчизняної деревообробної промисловості, створення умов для ефективного використання наявних лісосировинних ресурсів.

Ми повинні об’єднати зусилля для розвитку злагодженого і рівноправного співробітництва. Впевнений, що тільки взаємна співпраця відкриє суттєві можливості у забезпеченні балансу інтересів між державою і представниками бізнесу.

Разом ми зможемо забезпечити виконання важливих завдань, таких як збільшення площі лісів України, збереження біорізноманіття та екологічного середовища держави, запровадження сучасних європейських методів ведення лісового господарства та залучення інвестицій.